Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik kormánypártként...

A Jobbik kormánypártként hogyan próbálná csökkenteni a diplomások munkanélküliségét?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 21:36
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Még nagyobb az arány, mint mondtam. Szakmunkások között 17% volt, míg a diplomások között 7% a munkanélküliség. Természetesen ezek az adatok azóta nőttek, de az arány nem változott. Több, mint kétszer annyi a szakmunkás munkanélküli. Ezek tények, nem lehet vele vitatkozni. Az EU átlaghoz képest sokkal kevesebb a diplomás itthon. A felsőoktatás ésszerűsítését viszont én is támogatom.
2012. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
21%-kos, hadd kérdezzem már meg, hogy te mit dolgozol? Már kíváncsi lettem, hogy te milyen okos vagy tanulás nélkül is. Bizotos szín kitűnő voltál, csak ciki egyetemre járni vele.
2012. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
35%
Aki ilyen kamu szakokra jár, mint a médiakommunikáció, szabadbölcsészet, filmesztétika, politológia, az ne csodálkozzon, ha nem kap munkát.
2012. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
49%

Csak mellékesen mondom hogy mint kiderült rengeteg jobbikos van a "kamu szakosok" között!

A bölcsészek között a legerősebb a jobbik! AZ a gerince az egyetemeken!


Szóval igen, zárjuk be az ilyen büfészakokat és onnantól a jobbik "egyetemista" tömege hirtelen eltünik...

2012. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!