Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP ellen lázadtak az...

Viktor1998 kérdése:

Az MSZP ellen lázadtak az emberek. De a FIDESZ ellen akkor miért nem?

Figyelt kérdés

#mág-lya-ra-kás
2012. máj. 22. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Mert a jónép azt érzi, amit mondanak, hogy érezzen. Az MSZP ellen hergelték őket, a Fidesz ellen egyelőre nem hergeli senki eléggé, csak a saját levünkben főlünk. De előbb-utóbb így is lerepül a "födő".
2012. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
mert a gonosz fidesz jól kormányoz, drága kérdező. (14 évesen politizálsz?)
2012. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
89%
2. remélem nem gondolod komolyan amit írtál..
2012. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
de.
2012. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Tegye szívére a kezét mindenki és úgy mondja, hogy nincs szükség megszorításokra...

Az MSZP alatti tömegtüntetéseknek sem elsősorban a megszorítások voltak a kiváltó okai (szerintem), hanem az öszödi beszéd és az utána következő arrogáns viselkedés. Ha akkor erélyesen fellép az MSZP vezetése Ferike ellen akkor biztos nem lett volna 2/3-os Fidesz győzelem.

2012. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Valóban, a vizítdíjas népszavazás, a totális szociális demagógia a fidesz részéről nem a megszorítások ellenzése volt.
2012. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Én magam sem értem,hogy miért tűr még a nép,de valóban az lehet mögötte,hogy nincs uszító réteg az igazi ellenzékben,és aki ellenzéknek mondja magát,gondolok most a jobbikra,az igazából nem is az,mert ők bizony uszítóak,de nagyon hallgatnak,ez nekem kicsit gyanús.

Az öszödi beszéd szerintem magában nem annyira durva.Durvává az tette,hogy napvilágra került az amit amúgy is tudott mindenki.Ezt pedig csúnyán meglovagolta a fidesz,amivel igazából probléma sem lenne,csak vitatható,hogy milyen módszerekhez nyúltak,és mit meg nem tettek annak érdekében,hogy minél nagyobb felfordulás legyen az országban.

Lehazudták az égről a csillagokat is!!!

Most ott tartunk,hogy azt ígérték,hogy vége lesz a megszorításoknak,ezzel szemben az mszp idején soha nem látott mértékű és mennyiségű megszorítás van.És lesz.

És pl. mennyi pénzt veszít az ország a 16%-os egykulcsos adóval?Érdekli őket???,Dehogy is!!!Pusztuljon a paraszt.Ők jól élnek más nem számít.

2012. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

Kalergi: a népszerűségért minden.

A Fidesz meg hü.lye lett volna ha nem lovagolja meg az öszödi beszédet. Maga a beszéd meg a kezelése is a pofátlanság netovábbja volt az MSZP részéről.

2012. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%
Mert Orbán nem löveti ki a tüntetők szemét ellentétben Gyurcsánnyal aki sok Jobbik szimpatizáns szemét vakította ki egy életre! Példa a már 2006ban kitört tüntetés melyen TIZENÖT ember veszítette el látását valamelyik szemére ennek ellenére inkább legyen MSZP mint FIDESZ de csak Gyurcsány nélkül.
2012. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
petike! Az nem tüntetés volt, hanem bűnözés. Az a bűnöző, aki többszöri felszólításra sem hagyja abba, a rombolást, az megérdemli!
2012. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!