Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az ország hány...

Szerintetek az ország hány %-a lenne benne egy, , passzív forradalomban" a Fidesz ellen? És ti benne lennétek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy esetleges sztrájkok, meg úgy nagyjából kijelenteni, hogy ,,mától nem vonatkoznak ránk a fidesz által bevezetett új adók és törvények" Mondjuk demonstrációként rendezzenek futóversenyeket és mindenki aki panelben él tegyen ki növényt a lépcsőházba, stb. meg úgy általánosságban kijelenteni hogy nem Orbánisztán, hanem Magyarország vagyunk. a másik kérdés, hogy meg lehetne-e nyerni a rendőrség egy részét ennek az ügynek, mondván Mi vagyunk a Magyar Köztársaság, ami felé hűséggel tartoznak. Mert IGEN IS, MÁR ELJUTOTTUNK ODA, HOGY KÉNE VALAMIT TENNI! Odáig még nem, hogy indok legyen egy komolyabb fegyveres forradalomra, de azért ez így nem tartható! Minden romlik! Mindennek az ára megy föl! Egy csomóan Magyarországon röhögnek! A kormány az előző kormány által fölhalmozott adósságot (amibe azért ők is benne voltak) hzasnálja ürügynek újabb és újabb adók bevezetéséhez, és akiknek eleve kevés van, azoktól még többet vesz el, akik meg kényelmesen meg tudnak élni, azoknak még pluszba ad! (ráadásul ez gazdaságilag is előnytelen) Most komolyan, nem lenne értelme egy ,,passzív forradalmat" szervezni a fidesz ellen? hisz az ország durván 70-80%-a (más pártok+függetlenek) nem ért egyet azzal, amit a fidesz művel.

2012. ápr. 22. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Miért zavar az, hogy nem lehet növény? Amúgy engem csak annyiban, hogy túl komolyan veszik, de ezen kívül hasznos ötlet. Meg őszintén, te annyi futóversenyre jársz, hogy nem tudsz ellenni nélküle? Komolyabb dolgok is lennének, de egy országban nagyon nehéz elérni az összefogást.
2012. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Miért háborogjak? Miért lázadjak? Nyitva van a világ, ha valaki itthon nem él meg, akkor elmegy máshova. Az egész EU-ban szabad a mozgás és munkavállalás. Azok az embereknek a nagy része, aki itthon nem él meg, hőbörög, az külföldön sem fog. Ugyanis az alacsony keresetűek szívják meg mindenhol, minden országban a kormány intézkedéseit. Magyarországon a nagy baj az, hogy nincs középosztály aki a vállán vinné az országot. Itthon van egy nagy számú élősködő, aki nem fizet adót, mindent ingyen használ, stb, ezt pedig a dolgozóktól szedi be az állam. De ez mindenhol így működik.
2012. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem sok. Az emberek nagy részét nem érdekli, a többi pedig megszavazza 2 év múlva is. Ha nem fideszt akarnának az emberek hatalmon látni, akkor nem adnának nekik kopogtatócédulát, így el sem tudnának indulni a választásokon. ennyi. Normális embereknek adjátok már a szavazatotokat, ne ilyen sehonnani áruló pártkatonánknak! (ezalatt kb. az összes pártot értem.)
2012. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

"mától nem vonatkoznak ránk a fidesz által bevezetett új adók és törvények"


Nem tudod a postán azt mondani a 10000Ft-os csekkre, hogy te nem fizetsz annyi adót, úgyhogy csak 9500-at fizetsz be. Más szempontokból is van egy halva született ötleted. Remélem nem szándékozol politikai pályára állni. Bár... Politikusnak elmennél ennyi mésszel.

2012. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

És újra mindenki füstölhetne az éttermekben. Már a füstmentes szórakozóhelyek megszüntetéséért sem tenném!

Amúgy az ország azonnal csődbemenne a kivetett adók megszüntetése nélkül. A forradalom után a nemzetközi erők megnyugtatása miatt azonnal el kellene törölni a bank és multiadókat, és kivetni ennek pótlására a baloldal által követelt ingatlanadókat.

Mivel pótolnád egy új kormánnyal a kieső adókat? Ha a bankadó megmaradna, ugyanezt a nyomást folytatnák, szóval eltörölsz minden adót? Akkor honnan szednéd be azt a pénzt, amit az EU követel tőlünk?

2012. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

18:16

"Nem tudod a postán azt mondani a 10000Ft-os csekkre, hogy te nem fizetsz annyi adót, úgyhogy csak 9500-at fizetsz be. "

Öregem, tudsz Te számolni?!

Az adó, ami miatt mindenki háborog 1 ezrelék lesz, azaz 10.000 Ft után 10 Ft. Én azt mondom, hogyha már valamit elvesznek, akkor inkább ez mint újabb kirúgási hullám, munkanélküli emberek. Szóval, ha nem akarsz adót fizetni, akkor elvileg 10.000 Ft helyett csak 9990 Ftot kell fizetned.

Egy ezrelék ezer forintonként egy forint. Ezer forintos számlánál egy, ötszáz forintos számlánál 50 fillér.

Amit Te írtál, az 500 forint 10.000 után, pontosan ötvenszerese a bevezetni tervezett mértéknek. Ennyit a háborgókról.

2012. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Az adó, ami miatt mindenki háborog 1 ezrelék lesz, azaz 10.000 Ft után 10 Ft. Én azt mondom, hogyha már valamit elvesznek, akkor inkább ez mint újabb kirúgási hullám, munkanélküli emberek. Szóval, ha nem akarsz adót fizetni, akkor elvileg 10.000 Ft helyett csak 9990 Ftot kell fizetned. "


Most nem épp a csekkadóról beszéltem, csak úgy általában. De azt az 1 ezreléket se vedd még készpénznek. Eddig nem sok mindent vezettek be úgy, ahogy valamelyik média először értesült róla.

2012. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha így nézzük a dolgot akkor én forradalmár vagyok. csak eddig nem tudtam róla. Ugyanis a Fidesz egyetlen törvénymódosítását sem ismerem el és nem is tartom be.
2012. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzád hasonló kreténből legfeljebb, ha pár tízezer lehet.
2012. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyik dolog,sztrájkoltak már elegen/eleget.Meghatotta a fideszt?Nem!

Másik,azok,akik felháborodnak és sztrájkolni mennének,azok mind az alacsony keresetűek rétegéből kerülnek ki,akik örülnek,ha nem halnak éhen,tehát valamellyest alultápláltak.Gondolod van még kedvük futkorászni,csak azért,hogy O.V. jót nevessen rajtuk?

Harmadik,a rendőrök,ők egy felettesüknek "engedelmeskednek",az a felettes egy tőle feljebb álló tisztnek stb,stb.

Az egyszerű rendőr örül,hogy luk van a se@@én és van munkahelye,nemhogy parancsszegésért felfüggesszék és még eljárást is indítsanak ellene.

2012. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!