Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha senki sem menne el szavazni...

Ha senki sem menne el szavazni, akkor a jelenlegi kormány maradna?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy abszurd a kérdés, de tételezzük fel.
2012. ápr. 1. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

De miért kell ENNYIRE nonszensz feltételezéseket kitalálni? Nálam ezek elmúltak még gyerekkoromban... Komolyan, mintha oviban lennénk. Persze végignézve az emberek "tudásán", ez nem is annyira valótlan.

Én elmegyek szavazni, úgyhogy máris buktad a feltételezést...


Ha nincs szavazó, érvénytelen a szavazás, és újat írnak ki. Addig, amíg nincs eredmény. És ha már a párttagok sem mennek el szavazni, akkor baj van...

2012. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elméleti kérdés, és nincs vele baj. Egyszerűen érdeklődő, én is az vagyok, szoktam ilyeneken gondolkodni, de szerintem 70-es IQ fölött ez normális.
2012. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Ha elmegyünk szavazni, akkor is a jelenlegi kormány fog maradni. Erre mérget vehetsz.
2012. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 2/3 csak nem lesz meg még egyszer.
2012. ápr. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kolopele nem értetted meg a kérdést.
2012. ápr. 2. 05:44
 6/11 A kérdező kommentje:
Első neked meg: Tételezzük már fel no! :)
2012. ápr. 2. 05:45
 7/11 anonim ***** válasza:

"Első neked meg: Tételezzük már fel no! :)"


Ott a válaszom eme nonszensz helyzetre is.


"ma 00:07"


Szerintem éppen alatta, de fölösleges vitatkozni.

2012. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

Mivel a világon egyedi eset lenne, biztos vagyok benne, hogy nemzetközi felháborodást vált ki, az EU erre felfigyelne és leállítaná a jelenlegi pártokat.


Második dolog meg az, hogy elég könnyű egy új szimpatikus pártnak hatalomra jutni, mert akkor az első szavazó is 100%-os kormányt biztosítana.


Harmadszorra, hogy a politikusok családtagjai és barátai biztos szavaznak, ráadásul megvásárolni is készek a szavazókat, úgyhogy amíg az emberiség létezik (vagy legalábbis ilyen gondolkodásmód), addig ilyen nem fog előfordulni.

2012. ápr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdező is tudja, hogy lehetetlen, nem ez a kérdés.
2012. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rémlik, hogy a szavazótábor X%-nak szavaznia kell, hogy érvényesek legyenek a választások. Ha ez így van a kérdés nem annyira lehetetlen. Magyarországon csak 10% többen járnak szavazni, mint Afganisztánban ahol minden választáskor azzal fenyegetnek, hogy aknával lövik a szavazóhelyiségeket. (Polkorrektség: úgy tudom ezt nem túl gyakran váltották be)
2012. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!