Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartotok a Jobbiktól,...

Miért tartotok a Jobbiktól, ha ugyis csak 10% támogatottsága van? Vagy mégse? :-)

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 21:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Ezt óránként érdemes megkérdezni, olyan jó kérdés vagy mi?
2012. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Én nem tartok a jobbiktól mert 10%-a van, de a legagyamentebb pártnak tartom.
2012. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
13% van az összes magyar ember között a szavazáson 26% -a lenne míg a Fidesznek 36% lehet míg az MSZP-nek olyan 28%-a lehet de ez mind semmit sem ér mert ez az összes felmérés összessége viszont ha körülnézel az utcán (pl.: én Győrben, hol állítólag kevés a Jobbikos) akkor jól észre lehet venni, hogy több a Jobbikos 13%-nál, és ezt én egy nyugati gyorsan fejlődő város lakosaként mondom. "És aki ezt nem hiszi el, az jobb ha át gondolja." :)
2012. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%

Miért kellene tartani egy olyan párttól,amelyik csak zsidózni és cigányozni tud? A programja pedig nevetséges.

Normálisan gondolkodó ember csak nevet rajtuk.

2012. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
Előző, nem gondoljuk át, majd 2014-ben meglátjuk.
2012. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"Legagyamentebb párt"

Akkor melyik párt a jó áruld el és arra fogok szavazni?

2012. máj. 28. 21:42
 7/26 anonim ***** válasza:
11%
az mszp-n és a dk-n kívül minden jónak számít manapság
2012. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Honnan vagy olyan biztos benne, hogy mi vagyunk az agymosottak, és nem te?


Honnan tudod, hogy biztos neked van igazad?

Az okos, bölcs ember mindig fenntartja annak a lehetőségét, hogy neki nincs igaza, csak a balga hangoztatja szent meggyőződéssel, hogy ő tévedhetetlen.


Általában azok az agymosottak, akik ezt a leghangosabban kiabálják másokra.


Bocs.

2012. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
41%

Tegnap válaszoltam arra a kérdésre, hogy miért félek a Jobbiktól, úgy hogy arra már nem kívánok válaszolni, hogy miért tartok tőle.


Azt nem tudom, honnan veszed, vagy ki állította, hogy a Jobbik támogatottsága "csak" 10 %. A biztos pártválasztók között (és ez adja ki a választási eredményt) én 19-re emlékszem. De mindegy is, a 10 is borzasztóan sok.

2012. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
1x még szavazok nektek a jobbikra de utána elhagyom az országot.Én nem kérek inkvizíciót meg boszorkányüldözést meg középkort.Boszorkány=nem vallásos ember.
2012. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!