Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak tulajdonképpen...

Orbán Viktornak tulajdonképpen mi a célja?

Figyelt kérdés
Mit akar?
2012. máj. 28. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Hatalmat, pénzt
2012. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt hatalmon maradni 90 éves koráig. De mint minden valamire való (mini) diktátor, ennyivel természetesen nem éri be. Rendszert akar teremteni, a saját képére akarja formálni az országot lehetőleg évszázadokra előre. Jó példa erre, hogy kétharmados törvényben rögzítette az egykulcsos adót. El is mondta egy interjúban, hogy a következő 10 kormány (40 év) kezét akarja megkötni ezzel. És minden más lépése arra irányul, hogy bebetonozza a mostani állapotokat személyileg is, és az eszmevilágát tekintve is. A történelmi tapasztalat azt mutatja, hogy ez nem sikerülhet, és nagyon csúnya bukás mindig a vége, de egyelőre halad, mint kés a vajban. Talán az ország komplett elnyomorodása, ami nagyon felgyorsult, kiránthatja alóla a szőnyeget. Mert az látszik, hogy a gazdasághoz lövésük sincs, Matolcsyval egy tökkelütött párost alkotnak.
2012. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Még jobban tönkre vágni ezt az országot, még jobban hülyére venni mindenkit -.-
2012. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Én inkább nem is koptatom a számat, nyilvánvalóan lejárató szándékkal íródott válaszok felettem 100%-ot kaptak. Mit érnek már itt az érvek...
2012. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Amit minden diktátor.Minél nagyobb hatalmat és azt hogy 100 év múlva is róla beszéljenek és bent legyen a történelem könyvekben mint egyes kollégái , név szerint Hitler anyánk meg Sztálin bácsi.
2012. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
4-es! Azért én szívesen vennék egy-két érvet, mert olyat még nem hallottam Orbán mellett. Mert észérvekkel szerintem nem is lehet megmagyarázni ezt az ámokfutást. Akik mellette állnak, azok nem az ésszerűség, hanem szimplán vallásos hit alapján teszik ezt. Ő biztos tudja, miért kell adókat emelni; szép tőle, hogy megpróbálta a szabadságharcot, még ha nem is sikerült; azért tiporták el, mert ő egy próféta, de most istentagadó a világ stb. Vagy van más is?
2012. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
NE is haragudj, de általában minden meg van magyarázva, viszont ha rajtatok a sor egyedüli indokotok a "unalmas már ez a nyócév". 1+1? Unalmas már ez a 2, találjatok ki mást...
2012. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Orbán csak a javadat akarja. :)
2012. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
8%
Ugyan az, mint rendszerváltás óta bármelyik politikusnak.
2012. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

"Orbán csak a javadat akarja. :)"


Gyurcsány is, viszont ő úgy érette, hogy ingót és ingatlant egyaránt.

2012. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!