Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékeztek még hogy volt...

Emlékeztek még hogy volt eredetileg a magánnyugdíjpénztár-mizéria? (Most kellene kárpótolnia Viktornak)

Figyelt kérdés
Nem úgy volt hogy csak 14 hónapra irányítják át a magán nyugdíjpénztári befizetéseket az államkasszába, és utána kárpótol minket Viktor? Annak kb. most kellene bekövetkeznie. Ehelyett lenyúlták az egészet. (amit csak tudtak)
2012. ápr. 20. 16:03
 1/4 anonim válasza:

Nem, én elolvastam a nyugdíjamról szóló levelecskét, amit VIki bácsi küldött, nem volt 14 hónapos határidő. egyébként, ha néztél volna híradót, akkor láthattad volna, hogy akik anno mégse az államit választották és maradtak a magánnyugdíjba, azok most elvesztették a hozamukat is, mert már csak formailag van magánnyugdíj. Tehát ha nincs, csak állami, akkor nem is lehet máshova menni. Miféle kárpótlás?

Miért ért téged kár? ez egy rossz kifejezés, nem is értem mit értesz ez alatt. Én spec kaptam 12000 ft-tot Csányi Sanyi bácsitól, amiért 3 évig ott voltam a nyugdíjam.Ennyi...

2012. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először úgy volt,hogy csak átirányítják a magánnyugdíj-befizetéseket 14 hónapra. Amikor még szó sem volt arról, hogy ellopják az egészet, neked meg löknek egy kis alamizsnát(infláció feletti rész). És azt ígérték hogy utána mindenkit kárpótolnak. Látom, jól elfelejtetted te is.
2012. ápr. 20. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Én összesen 8000 Ft-ot kaptam vissza,és hosszú évekig fizettem.
2012. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
utolsó: jó szar helyzet :D ilyenek a bankok:D
2012. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!