Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lesz meg itthon az 5...

Hogy lesz meg itthon az 5 millió munkahely? Mindenkit elküldenek közmunkára?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 29. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjuk már ezt az egészet, Orbánt megértem, h nem érdekli.

Mindenkiben tombol a büszkeség, nehogy már közmunkán dolgozzanak 8 általánossal meg érettségivel az emberek.

2012. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Abba gondoljatok bele, hogy ha nem ment volna ki fél millió magyar külföldre dolgozni, akkor milyen lenne a munkanélküliségi ráta!


Egyébként úgy lesz munkahely, hogy kirúgnak mindenkit, aztán visszaveszik őket, csak akkor már állami cégként. Pl. az összes taxistól elveszik a munkát, aztán visszaveszik őket a Simicska által alapított állami taxi vállalatba, ahol bérelniük majd egy csomó pénzért az új kocsikat. Így valóban lesz munkájuk, csak éppen éhen döglenek. Ezenkívül ellehetetlenítik a telefonos cégeket, ezzel kirúgatnak mindenkit onnan és felveszik őket az állami mobilbe, ahol szintén jóval kevesebbet fognak keresni, mint addig. STB! Minden szakmához találnak megoldást ezek a szemétládák!

2012. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

"Abba gondoljatok bele, hogy ha nem ment volna ki fél millió magyar külföldre dolgozni, akkor milyen lenne a munkanélküliségi ráta! "


Alacsonyabb. Ilyen mutatók mellett senki nem fog gyárat építeni Magyarországon. A Bosch és Mercedes is szívja a fogát, mert papíron sok a képzett munkaerő, gyakorlatban meg mindenki segghülye, papírral.

2012. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 CMD ***** válasza:
24%

Nem tudom mi az értetlenség oka. Igen közmunka, az.


Nem tudom mi okoz ebben fejtörést egyeseknek. Vagy azt remélik, hogy az a meló mind valami fűtött-hűtött irodaházban való irodai munkát jelent? Nekem nagyon úgy tűnik.


A-a, azok az idők már lejártak, elvtársak. Manapság már legkésőbb középiskola vége felé el kell kezdeni eldönteni, hogy mik is akarunk lenni valójában. De legjobb már olyan középiskolába menni. Aztán minden nap gondolni erre, hogy mit szeretnénk elérni, és mindent úgy alakítani, hogy végül eljuthassunk oda.


Nem tudom hogyan várják jó páran, hogy majd jön a Fidesz, aztán alájuk tolja a melót. Jó lenne ha észrevennétek, hogy mindenkinek magának kell tennie a boldogulásáért.

2012. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet... De mostmár nem jönnek vissza.
2012. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja közmunka, nálunk a játszóteret kéne rendben tartani, nem igazán sikerül, kimegy 3 cigány és még a csikkeket is eldobálják, bár nem tudom miből telik nekik. Nem egy cigány település, alig vannak, de ők se tudnak beilleszkedni.
2012. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Manapság akkor követed el a legnagyobb hibát, ha eldöntöd előre, hogy mi szeretnél lenni. Aki egy dologra specializálódik, az megüti a bokáját, mint állat. Ha azon a területen nem tudsz elhelyezkedni, akkor ráb*sztál, barátom, mert csak az utcasepréshez nem vagy képzetlen.
2012. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 CMD ***** válasza:
0%
Hát nekem meg rengeteg ismerősömnek bejött ez az elgondolás, de jogod van a véleményedhez! :D
2012. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Hát nekem meg rengeteg ismerősömnek bejött ez az elgondolás, de jogod van a véleményedhez! :D"


Sokan úgy indultak neki a középiskolának, hogy majd gazdasági szakember vagy jogász lesz. Csak a fidesznek hála ez ma már akkor valósítható meg ha van pénzed. Közben ezekkel a szakokkal el lehet helyezkedni, nem úgy mint az agrár vagy természettudomány.

2012. máj. 29. 20:25
 10/15 anonim ***** válasza:

"Közben ezekkel a szakokkal el lehet helyezkedni"


Igen, el lehet, még mindig elég sok éttermet nyit a McDonald's...

Csak a tudatlanok ködös álmaiban van az hogy miylen jól el lehet helyezkedni a 172. gazdasági képzéssel...

2012. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!