Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van a nemzeti...

Mi értelme van a nemzeti konzultációnak? Ismét óriási siker lesz, mint mikor csak 13% küldte vissza? ÉS minek rá azonosító? (ki küldte vissza)

Figyelt kérdés

Úgy is azt lesz az eredmény amit a fidesz már kitalált. Senki nem foglya azokat ellenőrizni. Ugyanakkor semmi értelme nincs megkérdezni, hiszen több kérdésben már egyértelműen megfogalmazta a kormány, milyen irányba fog menni. AZ egész egy parasztvakítás, hogy "érdekel az önök véleménye".


[link]


2012. máj. 29. 20:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Vannak, akik úgy gondolják, az államnak vissza kell szorítania a monopolhelyzetben lévő nagyvállalatokat. Mások szerint nem kell föllépni a monopóliumok ellen; rendjén van, hogy a nagyhal megeszi a kishalat."


LoL


Gondolom itt nem Simicskára gondoltak.

2012. máj. 29. 23:45
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem mész el szavazni, de hisztizel, hogy 2/3os többségben kormányoznak. Ti bajotok...
2012. máj. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"Gondolom itt nem Simicskára gondoltak."


Javítás. Nyerges

2012. máj. 30. 02:46
 14/20 A kérdező kommentje:

"Nem mész el szavazni, de hisztizel, hogy 2/3os többségben kormányoznak. Ti bajotok..."


nem csak a mi bajunk, hanem az ország baja, hogy Orbán hatalmon van. Egyre több fideszes jön rá, hogy kár volt rájuk szavazni. Egyáltalán nem azt teszik amit ígértek.

2012. máj. 30. 02:53
 15/20 doboszoli ***** válasza:
89%

Megy a kukába a többi után.

A ráköltött pénzt viszont sajnálom, lenne jobb helye is.

Értelme? Kb.mint a bikán a tőgynek!

2012. máj. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Én még nem kaptam meg, erre is rá kell írni az adatainkat?
2012. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Én még nem kaptam meg, erre is rá kell írni az adatainkat?"


Nem. Ugyanis alapból rá vannak írva.

2012. máj. 30. 10:29
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészíteném azzal, hogy már vonalkóddal van ellátva. Szóval be vagy azonosítva egy gyors leolvasás, és egy szép adatbázist készítenek.
2012. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
78%
Az emailcímet önkéntesen meg lehet adni.
2012. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért van rajta ismét azonosító, amikor a múltkor is ebből volt a baj, így megint senki nem fogja visszaküldeni és odalesz a hatalas pénz amibe kerül.
2012. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!