Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a jobbik rossz MSZP...

Melyik a jobbik rossz MSZP vagy FIDESZ?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly.

Volt Fideszesként most nem mennék el szavazni, de az MSZP idejében "jobb" volt a szegényeknek, bár egyesek szerint a mostani dolgok a volt kormány miatt vannak.


2012. máj. 30. 18:20
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
70%

Ugyanigy vok vele. Volt Fideszeskent mar en sem mennek el szavazni. Ez a kormany mar tobb mint sok amit muvel..

Az igaz h a mostani dolgok a volt kormany miatt vannak, de amilyen intezkedeseket a mostaniak hoznak.. hany bort akarnak meg rolunk szegeny emberekrol lenyuzni?:S

2012. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
83%

Egyik rosszabb mint a másik.

A fidesz ugyan 2 év alatt több kárt okozott, mint az mszp 8 év alatt, de ettől az mszp nem lesz "jobbik rossz". Egyikre sem kellene rábízni egy ország vezetését.

2012. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
55%
A demokratikus pártokra szavazz, mentsd meg az országot. A Fidesz és a Jobbik öngyilkosság. A mostani dolgok azért vannak, mert elvették a szegényebb rétegtől a pénzt, így azok sorban bukják el a lakásokat és mennek külföldre, aki meg maradt, az egyáltalán nem tud már fogyasztani, ezért nem csak leállt a gazdaság, de már mínuszba pördült át.
2012. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen sosem voltam elvakult Fideszes, sejtettem is, hogy mi lesz, de f@sz voltam már bocsánat...

Tulajdonképpen a gazdagok támogatásával betelt a pohár...

2012. máj. 30. 18:29
 5/46 anonim ***** válasza:
12%

Én biztos nem szavaznék azért, mert többet osztogat a szegényeknek...

Emberek, nincs hiperinfláció, nincs hadiállapot, nincs élelmiszerhiány, a feltételek adottak a boldoguláshoz... Csak egyetlen helyzetet mondjatok ahol a szegénység vetette előre a dolgokat, és nem egy gonosz kizsákmányoló köcsög gazdag!

2012. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
18%

"A fidesz ugyan 2 év alatt több kárt okozott, mint az mszp 8 év alatt"


Kevés a segély, el kell menni közmunkára?! Ez szúrja az oldalad?

2012. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
76%
Ha a kettő közül kell választani, akkor MSZP. Gazdasági kérdésekben mindkettő egy nagy kupac kaki, de a szociknál legalább nincsen személyi kultusz és egyeduralmi törekvés.
2012. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként nem értem, hogy aki nem jómódú, az minek szavaz a fideszre? Már az első fidesz-kormány alatt lehetett tudni, hogy nem szociálisan érzékeny párt és a hierarchikus társadalmi rétegződést preferálják, hajléktalanságot büntetik stb. Fideszre már csak a sznob burzsuj réteg szavaz, akinek tetszik, hogy nekik egyre több pénzük lesz, miközben az ország fele éhezik, köztük gyerekek. Amúgy ismerek olyan gazdag családot, akiknek ez már sok, és nem akarnak ilyen országban élni, ami tele van nyomorgó emberekkel, ezért inkább a szoc vagy lib ellenzékre fognak szavazni (pedig vallásos konzervatív emberek)
2012. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Napi 12 óra munka mellett inkább az, hogy +25 féle külön adót kell fizetnem az egykulcsos miatt.

(Tudom nem nekem szántad)

2012. máj. 30. 18:36
 10/46 A kérdező kommentje:
Az előző "ma 18:33"-nak ment.
2012. máj. 30. 18:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!