Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a jobbik rossz MSZP...

Melyik a jobbik rossz MSZP vagy FIDESZ?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly.

Volt Fideszesként most nem mennék el szavazni, de az MSZP idejében "jobb" volt a szegényeknek, bár egyesek szerint a mostani dolgok a volt kormány miatt vannak.


2012. máj. 30. 18:20
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
29%
És miért is kell 12 órát melózni? Mert ba$zunk tanulni, és képzetlenként ennyi jár?!
2012. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 CMD ***** válasza:
68%

Több, mint 200 bejegyzett párt van Magyarországon, ellenben mindenki csak ebben a 2 pártban bír gondolkodni. Miért?


Ha a nem szavazók, meg a bizonytalanok szavaznának mondjuk egy 5. pártra, máris 2/3-od lehetne adni akárkinek.


De a legtöbben meg úgy gondolkodnak, hogy "szar a Fidesz, szar az MSZP, de csak kettejük jöhet szóba, így most szavazok a kisebb szarra."


Aztán nem jön be, 4 év múlva "szavazok a másikra, mert már az a kisebb szar".


4 év múlva ugyanez.

2012. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
35%

Töri tanárom anno így magyarázta nekünk a jobboldalt/baloldalt (még a 19-20 sz-ban alakult pártok kapcsán) a jobboldal az a felső polgári rétegeknek akar jót, míg a baloldal a közép és munkás osztálynak...


ez alapján (legalábbis mivel a többség munkás osztályba tartozik) az Mszp a jobbik rossz... (persze inkább az lenne a jobb amelyik kevésbé korrupt és lopós...)


ezt egyik ismerösöm így magyarázta: az ő városukba fideszes vezetés volt, a mi városunkban mszp-s... ahogy mondta nem az a gond hogy lop a fidesz a városukban, hanem hogy minezt pofátlanul és nagyban csinálják, mert valószínű nálunk is lop a vezetőség, csak nem annyira feltünően... (ugye nem mindegy hogy a boltos az ezresből csak 5ft-ot tesz zsebre vagy 200-at)

2012. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Próbálok a 2.éves kezdő villamosmérnöki fizetésem mellett pénzt keresni, hogy ennivalóra is maradjon albérlet mellett, ugyanis az egyik szülőmből egy sír maradt, a másik meg 10 éve nem volt józan.

Egyébként meg nem tudom miért kell elítélni a kétkezi fizikai munkásokat, mink lenne nélkülük ?

2012. máj. 30. 18:46
 15/46 anonim ***** válasza:
39%

"Egyébként meg nem tudom miért kell elítélni a kétkezi fizikai munkásokat, mink lenne nélkülük ?"


Azt nem tudom nélkülük mi lenne, de az igen, hogy egy nélkül mi. Harminc másik...

2012. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
60%

"ezt egyik ismerösöm így magyarázta: az ő városukba fideszes vezetés volt, a mi városunkban mszp-s... ahogy mondta nem az a gond hogy lop a fidesz a városukban, hanem hogy minezt pofátlanul és nagyban csinálják, mert valószínű nálunk is lop a vezetőség, csak nem annyira feltünően..."


Szóval akkor most az MSZP az ártatlan bárány, mert kicsit lop és csendben? :D

2012. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy kik ezek az emberek, akik azt hiszik, hogy csak az keres rosszul, aki segédmunkás vagy wcpucoló. Én igazgatói asszisztens vagyok és kb annyit keresek, mintha az utcát seperném. Tudom, hogy nem én vagyok a társadalom csúcspontja, de nélkülem pl. ki sem nyílna az iroda és nem készülnének szerződések. Szóval szarul esik, hogy ebben országban én már csak féregként vagyok számon tartva. És a plázákban az eladók ugyanilyen rosszul keresnek. Itt mindenki bankár meg bróker, hogy ennyi pénzetek van?
2012. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
67%

Lehet mondani bármit az MSZP-re,de azt nem hogy akkor is ilyen állapotok uralkodtak.Akkoriban működött a gazdaság,rengeteg külföldi beruházás jött létre(amikhez most odaáll Orbán,mintha az ő érdeme lenne).Lehet szidni őket az IMF hitelek miatt is,de ők mégse MOL részvényekre pazarolták el,hanem legalább autópályák épültek.

Ha Viktorék nem vettek volna részvényeket abból a hitelkeretből amit Bajnai félretett,akkor talán most nem kellene minden nap azon gondolkozni hogy milyen adókat vezessünk be,mert ugye tudjuk hogy az egykulcsos SZJA miatt elég nagy rés van a költségvetésen.

És a telefonadó valamint társai nem fogják ezt fedezni.Úgyhogy lesz itt még rosszabb is.

2012. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
52%

Meg lehet hogy az MSZP bezárt néhány halott vasúti mellékvonalat,amit Viktorék nagy hévvel újraindítottak, de most viszont már fővonalakon csökkentik a járatsűrűséget.

Megérte ugye?

2012. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 Dick Esmen ***** válasza:
59%
Mszp a jobbik rossz,de én csak akkor szavazok rá ha nem lesz jobb párt.
2012. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!