Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért bűn ha...

Magyarországon miért bűn ha valaki más?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a homoszexuálisokra és a biszexuálisokra. Én heteró vagyok de számos jó barátom van akik melegek és egy kicsit sajnálom őket hogy így bánnak velük itt. Fél évig voltam kint Amerikában és ott naponta többször is láttam meleg/leszbi párokat de az emberek teljesen természetesnek vették még oda se néztek meg semmi.
2012. máj. 30. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert az emberek szeretnek turkálni mások életében. Hogy miért szeretnek más életében turkálni, az számomra rejtély, valószínűleg nincs jobb dolguk.


Egyébként a fiatalabbak elfogadóbbak, legalábbis én így gondolom.

2012. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

Nem bűn, csak nem normális, nem természetes. És akkor se lesz az, ha gyakran és hangosan ismételgeted, hogy de.

Amúgy én is sajnálom őket.

2012. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Mert az emberek ki vannak készülve idegileg ettől a nyomortól és nem tudnak már mit kitalálni, hogy kiéljék a frusztrációjukat. Ha megnézed, minél szegényebb egy ország, annál kevésbé fogadják el a homoszexualitást vagy egyéb kisebbségeket. Amerikában van perspektíva az emberek előtt és hisznek a demokráciában. Nálunk meg a legtöbb ember csak a túlélésért küzd és nem bízik senkiben (se a másik emberben, se a politikában, se a jövőben). Csimpánzokon is megfigyelték, hogy ha bizonytalanok az életkörülmények (nincs elég forrás), akkor sokkal agresszívabbak és kirekesztőbbek lesznek.
2012. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
92%
Szerintem nem a mássággal van probléma. Az ugyanolyan jog és magánügy, mint a heteróké. Azokkal van probléma, akik úgy érzik, hogy ezért színes ruhákban ki kell menni büszkén az utcára. Heteróként én sem megyek ki, sőt az utcán sem smárolok nagy nyelvcsapásokkal, mert nem tartozik senkire. Tehát itt a hozzá tartozó viselkedés zavarhat inkább többeket. Nehéz úgy természetesnek venni valamit, ha az érintettek deviánsan nyilvánulnak meg. Ha egyenlőségért küzdünk, azt nem kirívó viselkedéssel kell elérni. Aki természetesen kezeli a másságát, szerintem azt a környezete is jobban elfogadja.
2012. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
Én szélsőjobboldali vagyok. Ez is egyfajta másság, más vagyok, mint az emberek nagyobbik része. Ez miért bűn?
2012. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy betegség
2012. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%

"Én szélsőjobboldali vagyok. Ez is egyfajta másság, más vagyok, mint az emberek nagyobbik része. Ez miért bűn?"


Miért várod, hogy mások elfogadjanak, ha te sem fogadsz el másokat? Miért nem te is beállni a jobb vagy balközépesek hosszú sorába? A szélsőjobboldaliság egy betegség...

2012. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Igazából az ókorban nagyon gyakori volt a biszexualitás.Főként az ókori Görögországban és Rómában.Sok uralkodónak 2 háreme volt egyikben etikus hölgyek a másikban számára szép férfiak voltak és minden nap másikkal szórakozott.Csak aztán jött egy borzalom a kereszténység.Tudjátok mennyi minden kárt okozott a kereszténység a világnak?

Elsősorban ezt amit leírtam.Másodszor , visszafogta a tudományt a technológiai fejlődést.Mindenre azt hitték hogy Isten okozza , sok barom azt hitte hogy a Föld nem forog hanem valami természetfeletti erő irányítsa az egészet.Ha nem lett volna vallás akkor egész más világ lenne.


Magyarországnak kell még bő 20 év mire elfogadóbb lesz ezt illetően.Budapesten látni azért homoszexuális párokat.Amerikában biztos egy nagyvárosban voltál.Amerikában a legmagasabb a homofóbia a nyugati országok között ,persze vannak városok ahol elfogadott vagy nem törődnek vele.Sőt van állam ahol tilos az utcán való csókolózás , kézen fogás homoszexuálisoknak.


Az elfogadás és a nemtörődés két különböző dolog.Az amerikaiak indirekt emberek.Nem fogja megmondani őszintén hogy szerint cikis a hajad hanem körbe keríti és "kóstolgat". Lehet hogy belül azt gondolja de nem fogja elmondani.

2012. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Túrórudi, mit nevezünk természetellenesnek? Ami nem történik a természetben, hanem azon kívűl történik. Namost, 1500 fajban kimutatható a homoszexualitás. A homofóbia csak egyben, az emberben. Akkor melyik a természetellenes? :)
2012. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

Nos , ma mindent természetellenesnek lehet hívni.A tusfürdőt amivel fürdünk , a kaját amit megeszünk.A hajunkat amikor befessük , a borotvahab amivel borotválkozunk.

A mai világban minden annyira természetellenes.

Na és mi van az anál szexelő hetero párokkal?

A homoszexualitás azóta létezik amióta az emberiség.A génekben van.

2012. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!