Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány trükközéssel akarja...

A kormány trükközéssel akarja átverni az EU-t?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 1. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahol egy helyre legalább 10-en jelentkeznek és felvételi alapján dől el ki is jut be az egyetem.Az elitképzés ,ahova nem kis dolog bejutni.


Ahol csak jelentkezni kell és bizonyos összeget befizetni ahhoz ,hogy felvegyenek és míg így is marad betöltetlen hely ,az nem tudom mi.Az nem egyetem hanem dolgozni , tanulni se akaró elkapatott apuci kedvence kamaszok gyűjtőhelye és bulizási lehetősége.


Nos a két formátumot ,kellő képen külön kell választani addig amíg nem késő.


Az oktatásról pedig csak annyit, hogy tapasztalataim szerint a tanárok, tanítók háromnegyede kutyaütő.Némelyikük annyira ,hogy nem is volna szabad gyerekeknek mutogatni.

2012. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nemcsak ebben próbál trükközni, hanem pld. a jegybank ügyében, de másban is. Minden koitelik tőlük. Menj külföldre tanulni!
2012. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ez már tényleg a nem értem kategória. Szerintük ezt így, ebben a formában be fogja nyelni az EU?
2012. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ma 10:45


Azért ez a válasz nem tudom, hogy mennyire kapcsolódik a kérdéshez. Amit ki bírtam szűrni, hogy szerinted az okj az, hogy nem akar diplomát, de dolgozni se. Hát azért ez így elég nagy hülyeség.

2012. jún. 1. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
pf. akkor nem kellett volna ezt csinálnia a mostani felvételizőkkel. nem kellett volna a létszámot csökkenteni talán akkor most nem kéne csalni... :) eldönthetnék már mit akarnak.
2012. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan jó a trükközés hogy már megint 300 felett az euró...
2012. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Igen EZAZ. Gratulálunk.. nekünk csak úgy megy ha csalunk (ez nem trükközés. ez undorító csalás)??


Éljen "nagy magyar fidesz".. járassuk le még jobban az országot.

2012. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: ha nem sikerült hibátlanul értelmezned a fentebb írott néhány mondatomat akkor jogos az elvárás azt hiszem, hogy ne legyen közöd a felsőoktatáshoz semelyik oldalon sem.
2012. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Kérdező: ha nem sikerült hibátlanul értelmezned a fentebb írott néhány mondatomat akkor jogos az elvárás azt hiszem, hogy ne legyen közöd a felsőoktatáshoz semelyik oldalon sem."


Értettem, de szerinted aki fizet érte (értelemszerűen ilyenkor nincs felvételi), akkor az csak azért megy mert nem akar dolgozni és bulizni akar? AZ nem lehet, hogy végzettség nélkül nem tudna elhelyezkedni. Nem mintha az okjval el lehetne.

2012. jún. 1. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!