Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyedülálló nyugdíjas asszony...

Egyedülálló nyugdíjas asszony vagyok. A nyugdíjam nem kielégítő 55 év után. A megtakarított pénzemet, ékszereimet állrendőrök kicsalták, majd elrabolták tőlem. Nem tudok belenyugodni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Természetessen jelentettem a rendőrségen, de nem jutottak semmire a nyomozás során.
2010. jan. 5. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt megtudhatjuk, hogy hogy történt?
2010. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most már semmit. Legfeljebb reménykedni lehet.
2010. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát asszonyom a mai rendőrségtől már sokat nem várhatunk el. Én spec. nem tudok mondani semmi okosat. Őszinte részvétem.
2010. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sajnos bele kell nyugodni,mást nem lehet tenni:(
2010. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
magánnyomozó
2010. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :( ilyen helyzetben csak reménykedni lehet. Keresd fel a helyi önkormányzat szociális osztályát, kaphatsz többféle támogatást. Hidd el nem te vagy az egyetlen akit meglopnak, ne vádold magad.
2010. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodj bele! Ezért vagy NYUGdíjas!
2010. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést.

Úgy történt hogy bekopogtak, mondták h csak megnézik h minden rendben-e van. Bejöttek és mondák hogy mutassam meg az értékeim, pénzt, ékszert. nem tudtam mit csinálni...Muszály volt engedelmeskednem. Hárman voltak a megjelenésük 100%-ig megegyezett amúgy az igazi rendőrökével. Volt pisztolyuk, gázsprayük, bilincsük, gumibot, rádió(még beszéltek is benne). Ha nem adom oda, akkor elveszik erőszakkal vagy felforgatják a lakást.

Ezúton szeretném is mondani hogy mindenki nagyon figyeljen és ne döljön be ilyesminek. (de hogy már abba se bízhat az ember, hogy most ez rendőr....)

2010. jan. 5. 20:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de annyi eszed lehetett volna, hogy "igazolják magukat"... Ha felveszek egy pólót amire az van ráírva, hogy FBI odaadod minden pénzed?
2010. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21:51-es,neked meg annyi eszed lehetne,hogy nem írsz ilyen butaságokat.Teljesen mindegy,ha szól nekik,hogy maguk nem igazi rendőrök,akkor talán megijedtek volna 3-an,felfegyverkezve egy egyedülálló idős nyugdíjastól és elszaladnak?Akkor se hagyták volna ott az értékeket,max erőszakkal vitték volna el,ami még rosszabb is lett volna,mint ahogy történt.
2010. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!