Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik egyesek, hogy az...

Miért hiszik egyesek, hogy az állam "tejben-vajban"füröszti a gyerekeseket?

Figyelt kérdés
Számtalan fórumon olvasom a pocskondiázást,a megalázó kommenteket a gyerekesek felé.Én nem értem,hogy honnan veszik ezek az emberek,hogy a magyar állam adta pénzből meglehet élni,és egyesek ezért nem keresnek munkát.Mindeközben fogalmuk nincs,hogy a családi pótlékon kívül semmi mást nem kapnak.Igaz,van ingyenes menza,ingyenes tankönyv,de ez sem mindenkinek.A segélyezés sem mindenkire vonatkozik,és ha vonatkozik is azt nem adják nyakra főre.Aki egyedül,vagy esetleg kis keresetből nevel gyereket, annak a nyakába van akasztva a "halálra ítélt" tábla ezt bátran kimerem jelenteni.Tehát ez óriási tévedés,hogy az állam/önkormányzatok/családsegítők vagy bárki más,anyagilag támogatná a nehéz anyagi körülmények közt gyereket nevelő családokat.
2012. jún. 2. 15:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De könyörgöm az adókedvezményből SEM lehet gyereket nevelni,mert az adókedvezmény viszont szorosan fűződik a munkahelyhez.És akkor mi van,ha az adott munkahely egyszer csak megszűnik??Marad a három gyerek,és a családi...
2012. jún. 3. 10:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Pontosan erre írtam hogy a gyerekesek miért csinálnak mártírt magukból?
2012. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Miért csinálnának magukból mártírt?Csak rossz ezt a sületlen dumát hallgatni,hogy az állam nem győzi a segélyeket,meg a támogatásokat.De ha szabadna megkérdeznem,ti miért csináltok magatokból mártírt?Már tisztelet a kivételnek..Mert aztán erre semmi okotok nincs.Hogy adóztok?A gyerekesek is,csak még az mellett számtalan kiadása van egy családnak,amit a híresztelésekkel ellentétben az állam nem támogat.Nos,akkor pontosan a gyerekteleneknek nem kéne mártírkodni,mert nincs miért.
2012. jún. 3. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!