Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a vasfüggöny imádat és...

Mi ez a vasfüggöny imádat és kivándorló utálat? Na meg Eu ellenesség.

Figyelt kérdés

Az oldalon többen is vasfüggönyt akarnak meg lezárni a határokat hogy a menekültek ne tudjanak elmenni.


Abban reménykednek hogy felbomlik az Eu és marhavagonokkal érkeznek vissza az emigránsok és megtorlást kapnak.Miféle megtorlást?Csak mert élni akartak?


Tény hogy a magyar fiatalok többsége , én is külföldön tervezzük az életünket de ez nem ok az utálatra.

[link]


Nem a mi hibánk hogy rossz helyzetben van az ország.



2012. jún. 3. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

"Nem a mi hibánk hogy rossz helyzetben van az ország."


Az nem... De az viszont a mi hibánk, ha rossz helyzetben is marad. Az enyém, a tiéd, aki megy, és aki marad, de nem tesz semmit.

2012. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 nem dávid ***** válasza:
90%

"Az nem... De az viszont a mi hibánk, ha rossz helyzetben is marad. Az enyém, a tiéd, aki megy, és aki marad, de nem tesz semmit."



Nah és ugyan mit tegyek??? kevés fizetésem fele adó? Utána a termékek középső áfakulcsát is megfizetem? fizetem a számlákat, lakásbérlés... Mégis mit tegyek????????????????????? kíváncsi vagyok

2012. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem találkoztam olyan cikkel,ahol azt a javaslatot tenné bárki is,hogy a kivándorlókat erőszakkal itthon kéne tartani.Szerintem ez hülyeség,aki kiakar menni azt miért ne engednének?

Az egy más kérdés,hogy orbánnak észbe kéne kapni,hiszen lassan kiürülnek a városok,akkor meg kiket fognak gyötörni???

2012. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
akit ennyire zavar, az maradjon otthon, és harcoljon. én nem hiszem, hogy valaha is visszaköltöznék. hazalátogatni szeretek, de nem az én dolgom helyrehozni amit más idióta elrontott... és a világ elég nagy, minél többet utazik meg tapasztal az ember annál színesebb élete lesz.
2012. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Vree ***** válasza:
100%

Megjegyezném, hogy a népességcsökkenésnek (ami nem csak ránk jellemző, hanem a legtöbb európai fejlett országra) nem az elvándorlás az okozója, hanem a kevesebb gyerek. (Születésszabályozás, gyerekvállalás csökkenése.)


A ki-és bevándorlási arány az egyik például ami a csökkenés ellenére is pozitívban van. Többen érkeznek, mint ahányan elmennek.


Aránylag sok magyar (ha jól tudom olyan 50%) lenne hajlandó külföldre menni ha ott jobban meg tudna élni, de kevesebb mint 25% az akit nem elsősorban a kereset motivál. Ha jól tudom magyarok még mindig aránylag kevesen mennek külföldre más országokhoz képest. Pláne kevés aki ott is marad véglegesen és nem tér haza pár év után vagy nem ál ingázó életet.


Összességében úgy butaság az egész ahogy van. A magyar vér feldicsőítése van mögötte, a magyar kultúrához tartozás vagy asszimilálódás helyett.

2012. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy kezdünk felébredni az álomból......éppen ránk fér 22 év után!
2012. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom, a Jobbik propagandája ez is.
2012. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én nem akarom itt tartani a fiatalokat úgyis visszajönnek maguktól ki előbb ki később.

ne zavartasson senkit hogy az EU többi országában is munkanélküliség van ,nyilván az őslakos helyett majd a bevándorlót veszik fel(van ilyen is de azt el lehet képzelni milyen munkakörbe).Akik komolyan gondolják hogy kimennek azok is max néhány évre tervezik,mert letelepedni nem éri meg nekik sem,inkább itt költik el a kint összekuporgatott tőkéjüket.Csak azok lehetnek biztosak benne hogy elmennek és vissza se néznek,akik nem menekülnek külföldre hanem idehaza is császárok a szakmájukban,egyszerűen csak több kell nekik.

2012. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5%
A disszidenseket végre felelősségre kell vonni!
2012. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Milyen felelősségre gondolsz kedves utolsó?Miféle megtorlásra?


Emigránsok és nem disszidensek.

2012. jún. 3. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!