Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szereted Magyarországot?

Szereted Magyarországot?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 18:47
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim válasza:
17%

NEM!!! Sok országban jártam már...de minden hol olyan kedvesek az embrek egy rossz szót nem szólnak...:)

a magyarok pedig pénz éhes kö*sögök!! lehúznak minden túristát, itt nem csak a cigányok teszik tönkre ezt a helyet hanem sok bunkó emós fajgyűlölő rasszista fas*ok is de nem baj amint tudok elmegyek innen mert hányingerem van a magyar emberektől

2010. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
26%

23:08

te vagy a király! egy csónakban evezünk...

2010. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
88%
Itt születtem, itt halok meg. Büszke vagyok rá! Akik meg el akarnak menni, azokra nincs is szükség. EZ az életfelfogás, hogy van egy probléma, ami nem tetszik, akkor elhúzok, nem valami jó. Mintha felsőbb rendűnek éreznétek magatokat minden magyar embertől, ezért elmentek egy másik országba, azokhoz, akiket jobbnak tartotok. Menjetek amerikába a tudatlan, degenerált majmokhoz. Oda való az ilyen.
2010. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
30%

14:38

Kettős állampolgárként (amerikai-amire büszke vagyok és magyar-amire nem) neked reagálok.Hogy jössz te tudatlan semmirekellő európa s*ggéből előmászott magyar,hogy az Egyesült Államokat minősítsd?Miben mutatott a nagy magyarországod (szándékosan kisbetű) többet?Például California-ban öröm élni.Magyarország meg egy lepratelep...és ez nem is fog változni soha!Próbálj meg ezen gondolkodni,még akkor is,ha nehezedre esik.

2010. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
93%

"és magyar-amire nem"


Akkor minek írsz ide? Egyáltalán minek beszélsz magyarul? Tessék amerikai szerveren lévő oldalakra írogatni és a magyar nyelvet is felejtsd el, ha ez egy "lepratelep".

2010. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
94%

tegnap 15:45


Addig élvezd a szar amerikádat, amíg el nem kell adnotok még a veséteket is a kínaiaknak az adósságotok fejében :)))

2010. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim válasza:
80%
Magyarországot, mint földrajzi területet, kultúrát, nyelvet, történelmet szeretem. De sajnos a benne lévő emberek nagy részét nem szeretem az életfelfogásukkal együtt. Itt még a nyelvvizsgámat sem tudom kihasználni, mert szinte senki sem beszél idegen nyelvet, de sajnos nem ez a legnagyobb baj. Én most 20 éves vagyok, egyetemre járok, erősen elgondolkoztam azon már nem egyszer, hogy ha tehetem kiköltözöm Angliába.
2010. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
19%

visszeteintve a multjukra: mármint honfoglalás, a szar oszták magyar monirhiáig, teljesen jo nép lehettünk volna, szinte fél európa a mienk volt.(jo azért nem...)

de amióta jöttek a világháborúk, úhy züllt le a magyar népség erre a pontra, ahol most mi vagyunk.

nézzünk már körül!

olyan ANTISZOCIÁLIS S*GGFEJEK vannak itt, hogy komolyan szerintem még egy isten háta mögötti országban is szívesebben fogadnak, mint itt...

nem magyaroszággal van a baj, hanem akik benne élnek!

régen talán ért valami a magyar nemzet, mostmár wc papír szintem van AZÉRT mert ilyenek az emberek...

lopnak-csalnak-hazudnak.erről vagyunk híresek.

lássuk angelina jolit:D pár hónapja se jött az országba, máris meglopták...magyar ember az ilyen???sajnos igen.

dehátez van, szerencsétlenek vagyunk nicns mit tenni, elkell fogadni:D

2010. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
2010. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
0%
nem szeretem! örülök hogy nem ott élek!
2010. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!