Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik itt ennyire Jobbik-ellene...

Akik itt ennyire Jobbik-ellenesek, azok szoktak legalább parlamneti közvetítéseke is nézni, vagy csak az rtl meg tv2 híradóját?

Figyelt kérdés
A parlamaenti közvetítések mindig azzal kezdődnek, hogy a Jobbik javaslatokat nyújt be, a kormány meg az mszp meg a többi meg lesöpri. Vagy olyan, hogy a Jobbik szorgalmazza, hogy az adott napon záruljon le egy fontos vita, és a többség leszavazza, nehogy már munka legyen! Nesztek kétharmad meg balos csürhe!
2012. jún. 4. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Liberálisként számomra mind a gazdasági, mind a kulturális programjuk elfogadhatatlan.
2012. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

"rakat hányás Parlamentben."


Jól mondod! A Jobbik nem való a Parlamentbe!

2012. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Én szoktam. A Jobbik parlamenti csapata nagyon lelkes, aktív, és a parlament adta lehetőségeken belül minden eszközt kihasználnak azért, hogy az általuk kívánt célokat elérjék. És ez jó, én szeretném, ha minden párt ilyen lenne.

Amivel nem értek egyet, az a pár soviniszta, rasszista, idejétmúlt és az európai trendekkel szembemenő dolog, ami a programjukban van. Illetve amikor a parlamentbe nem való viselkedést produkálnak (bekiabálások, fenyegetőzések, éneklés, tiszaeszlározás), azért az is kiveri nálam a biztosítékot. (Hozzátenném, a több párt tagjai sem ismerik az illemet)


Al_bacsi

2012. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Kedves kérdező, ők akik Jobbik ellenesek azok azt mondják, hogy ők mindent pártot egyenlőnek tekintenek kivéve az általuk támogatott pártot, de ő szerintük mi nagyon kicsinyesek vagyunk aki k nem tűrnek más véleményt. Kérdem én: Normális? Hadd fürödjenek csak a sötétben tovább. Ne foglalkozz velük.
2012. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

"A parlamaenti közvetítések mindig azzal kezdődnek, hogy a Jobbik javaslatokat nyújt be, a kormány meg az mszp meg a többi meg lesöpri."


A szarral mást nem lehet tenni, mint lesöpörni. Gondolom te is lesöpröd a járdádról, még mielőtt visszadumálna.

2012. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Zagyva legutóbb egy olyan törvényjavaslatot nyújtott be, hogy büntessék az istentagadást. Most ezt meg kellett volna szavazni?


Amúgy igen, nézem.

2012. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Én is szoktam nézni parlamenti közvetítéseket. Az valóban példamutató, hogy mennyire energikus, lelkes, és összetartó a Jobbik frakció, az már kevésbé példamutató, hogy mindez bekiabálásokban, kóstolgatásban, hőbörgésben nyilvánul meg. Egyébként meg a Jobbikról a véleményem úgy alle zusammen, hogy ellenzékként most könnyű a dolga, de kormánypártként 2 hónap alatt kivérezne. 2/3-os kormánypártként meg az országot véreztetné ki 2 hónap alatt.
2012. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Ja, szerintem is tök jó, hogy a parlamentben zsidóznak!

Ha már kenyeret nem tudnak biztosítani, legalább cirkusz van!

2012. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Már az is elég, ha valaki kuruc.info-t olvas.Az az oldal járatja le leginkább a Jobbikot.


Nem vagyok a Jobbik ellen, de az a színvonal nagyon alacsonyan van.

2012. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Én azért vagyok Jobbik-ellenes, mert már-már fasiszta párt, felvetett ötleteiket ha megvalósítanánk akkor Magyarország 1-2 év alatt államcsődöt mondhatna.
2012. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!