Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a mostani kormány azért...

Ha a mostani kormány azért folytat elbizonytalanító politikát, mert shortolják a forintot, vagy a részvényeket, akkor ezért felelősségre lehet őket vonni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de ezt jóformán kizártnak tartom. Nem érné meg nekik, sokkal könnyebben sokkal többet tudnának lopni, biztonságosabb körülmények között. Azért ilyen a gazdaságpolitikájuk, mert nincs távlati tervük. Náluk mindig csak nap van, amit túl kell élni. Örökhétfő. Ami tegnap szabály volt, holnapra csak emlék. Meg lehet tenni, hogy hétfőn megígérem a bankoknak, hogy nincs több adó, majd utána kedden kihirdetem, hogy állandósítjuk a válságadókat. Szerdán megfenyegethetek mindenkit, hogy ha nem lép vissza az állami nyugdíjba, száz százalékosan, akkor továbbra is fizetnie kell az adót ( nem járulékot, fontos!) ellenben még elvi lehetősége sem lesz bármit is elvárnia érte, majd csütörtökön, amikor majdnem mindenki visszalépett, közölhetem, hogy na jó, mégis meghagyom a pénztárakat. A sor végtelen. Elveket, vagy logikát a szavazótáboruk sem igényel, egyedül bosszút akarnak, vagy mert kétszer vesztettek egymás után választást, vagy mert volt mszp szavazóként Gyurcsány átverte őket.
2012. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. jún. 4. 13:44
 3/3 gordon ramsay válasza:

Húú ez igen mély végkövetkeztetés volt „sokkal könnyebben sokkal többet tudnának lopni” mint az mszp élükön a skizó fletóal meg a középpályás kókával + a keménykedő bunkó paraszt hagyóval !!!!

Egyébként , ha úgy gondolod, most lehet shortolni a forintot akkor shortoljad és ne tegyél fel buta kérdéseket amivel a nem hozzá értő embereket próbálod meg félrevezetni.

Különben meg Ki a faszt érdekelnek a bankok és, hogy lesz e adójuk vagy sem. Én úgy megszívtam a CHF- el, hogy három generáció vér verejtékes munkáját húzhatom le lassan a WC –n.

Miért is ? Mert amikor felvettem a frank hitelt mást nem is adtak jóformán, sőt nekem megmondták kerek perec vagy ez vagy semmi!!!!! Akkor kezdték el a HUF hiteleiket nyomni amikor már akasztották a hóhérokat. Ja és a drága volt kormányunk, ebből semmit nem vett észre, mert ott nem ügyvédek közgazdászok vagy gazdasági szakik ültek , hanem zöldségesek, kukások, eladók, raktárosok, biztonsági őrök!!! Igaz,hogy a körülöttünk lévő országokba már sokkal előbb sztornózták a frank hiteleket nekünk még kellet nyomni !!! Minimál bérre!!! ÉRTHETŐŐŐ! minimál bérre adtak 5-10 milliókat kölcsön most meg, ha bemegy az ember a bankba és bejelenti, hogy már nem tudja a felvett összeg törlesztőjének a dupláját kifizetni ,még úgy kezelik mit egy bűnözőt, aki meg akarja őket lopni!!!! ráadásul hazudnak, félrevezetnek, ahol csak lehet, sőt hatalmukban áll betenni a „kis” embereknek. Aki nem mindjárt az ügyvédjével megy be az megszopta!!! Mi 14milliót vettünk fel ÖT ÉVE most a tartozás 26-27 millió körül van a törlesztő 120ezerről 230 ezerre nőtt + a Fundamenta ami persze kötelező.NA BASZÁTOK MEG EZ AZ ÖRÖKHÉTFŐŐŐŐŐŐ!!!!!!

Hogy Én bosszút akarok e állni NEMMMM SOHAAA ÉN ÖNKÉNT ÉS DALOLVA MEGYEK AZ UTCÁRA A CSALÁDOMMAL ÉS BOLDOG VAGYOK, HOGY A BANK MEGKAPJA A PÉNZÉT ÉS NEM FOGJA KÁR ÉRNI!

2012. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!