Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesektől kérdezem,...

A Fideszesektől kérdezem, hogy mi az oka annak, hogy még mindig hisznek Orbánéknak?

Figyelt kérdés
Többektől lehet olvasni azt, hogy milyen szent Orbán és, hogy csak jót akar nekünk. Kérdem én, nem látják, hogy milyen korrupció megy? Ez nem Orbán Viktor és bandájának a bemocskolása, hanem konkrét esetek kerülnek nyilvánosságra sorra. Nem néztek híradót? Vagy csak a Hír tévén nézitek? Hol a gazdasági "tündérmese"? Hol van a nagyarányú adócsökkentés? Hol van a munkahelyteremtés? ...
2012. jún. 11. 11:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

A jó és kiszámítható gazdaságpolitika eredménye:


[link]

2012. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
A fideszesek ostobák mint a fos, mivel egynémelyik írni sem tud így nem fogsz a kérdésedre választ kapni. 30 íkú felett meg már senki sem lesz fideszes.
2012. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
69%

„A fideszesek ostobák mint a fos, mivel egynémelyik írni sem tud így nem fogsz a kérdésedre választ kapni. 30 íkú felett meg már senki sem lesz fideszes.”



A hozzászólásod alapján te se vagy egy doktorandusz jelölt. :)

2012. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy túl sokat ígértek,túl sokat várt a nép,de abból amit az előző kormány ráhagyott,nem lehet csak úgy álomországot építeni.Ez is rossz,de még mindig jobb egy fokkal,mint a többi
2012. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
8-as, te miket nem hazudozol össze pofátlanul az LMP-ről... Méghogy nem tudnak értelmesen beszélni?? Na ne mondd! Én még nem hallottam egyszer sem, hogy belezavarodtak volna a mondataikba, ellenben a mucsai fajankó/fajulis fideszesektől és jobbikosoktól ki tudnék szaladni a világból... És miféle drogokról hadoválsz, te hazug sz@rházi?
2012. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

# 11/15 ma 13:10


Ez olyan dolog, hogy az utálat nem két év alatt alakul ki...


"8-as, te miket nem hazudozol össze pofátlanul az LMP-ről... Méghogy nem tudnak értelmesen beszélni?? "


Láttál már parlamenti közvetítést? Az LMP-s felszólalók nagy része maximum felmotyogó. Biztos értelmes szavakat meg mondatokat szeretnének mondani, dehát nem sikerül.


"És miféle drogokról hadoválsz, te hazug sz@rházi?"


Nem tudom melyik párt legalizálná a drogokat. Mondjuk ha te magad vagy a "liberális" LMP-s... Kezet foghatsz a jobbikosokkal toleranciával kapcsolatban. Az "értelmiség" pártja. Hát ha ez az értelmiség nálunk, akkor tényleg nagy baj van...

2012. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

8-as, 16-os hazudóskám, mutasd meg nekem a lehetmas.hu-n, hogy hol szerepel a drogok legalizálásának szándéka...

És igen, képzeld, elég sokat láttam már LMP-s képviselőket felszólalni.

2012. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ma 12:28 vagyok


Kedves konok!

Megkaptam a privát üzenetedet. Az LMP semmivel sem jobb az elődeinél.Kösz,de ők eszembe sem jutnának,hogy rájuk szavazzak majd..

2012. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Ez olyan dolog, hogy az utálat nem két év alatt alakul ki..."


16-os, annyira tipikus, el sem olvastad a cikket, csak ideböfögtél egy félmondatot. Ha elolvastad volna, akkor ott írták, hogy 2006-ban és 2008-ban a vizsgált 13 országból az 5. helyen állt Magyarország, 2011-ben a 11. helyen, és idén az utolsó, 13. helyen. Ebből tisztán látszik, hogy Orbánék dilettáns gazdaságpolitikája teljesen aláásta a befektetői bizalmat. Nincsenek beruházások, visszaesett a gazdaság (annak ellenére, hogy sikerült ellopni a manyup-pénzeket), komolyan, hogy tudod ezek után védeni a kormányt???


Olvass és értelmezd az olvasottakat, mielőtt írsz!

2012. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Miért, az MSZP-nek még ki hisz? Senkinek nem tűnik föl, hogy a párt kb. 60%-át még a kommunista maradvány söpredékek teszik ki? Hogy mindet föl kellett volna lógatni a rendszerváltásnál?

És a Lehet zöld a zsidó vallás pártnak ki hisz?

Itt mindenki azt mondja, hogy senki. De a szavazófülkékben más a helyzet.

Magyarországon nincs politika, kérem szépen...

2012. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!