Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt mindig ugyanazok az...

Nem dávid kérdése:

Itt mindig ugyanazok az emberek válaszolnak kérdésekre vagy mindig mások vannak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 17:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Általánosságban igen. De mivel a politika kérdések válaszainál nagyon könnyen 50% alatt találja magát az ember ezért hajlamos újraregisztrálni. Persze ezt mindenki tagadja: "én már időszámításunk előtt kétezerben itt voltam és nem érdekel, hogy lepontoznak" szokták mondani.
2012. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Vannak (velem együtt) sűrűn visszajárók, akár csak a nyughatatlan lelkek éjfélkor a temetők környékén.
2012. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Elég sokszor ugyanaz a néhány (10-20?) ember folytat végeláthatatlan vitákat a saját igazáról kérdéseken át :)

Természetesen mindenkinek igaza van, de senkinek sincs igaza :)

2012. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
A kedvenceim az összeesküvés hívők, akik az ezotériából tévednek ide és színesítik a palettát(érted színesítik bwahahaha).
2012. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
En eleg regen jarok ide, es abban igazuk van az elottem szoloknak, hogy van egy "torzsgarda". De azert ujra es ujra felbukkanak uj emeberek, akiknek egy resze marad, masik resze nem. Meg a torzs is valtozik, csak lassabban.
2012. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 doboszoli ***** válasza:
Jó másfél éve esz itt a fene, azonos nick névvel, sok értékes embert ismertem meg.
2012. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Alapvetően a "törzsgárda" tagjait mindenütt megtalálni ,de rengeteg új játékos is jön ,aki idővel beépülnek a törzsbe.


Egy 2009 eleje óta "hőbörgő" egyén.

2012. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok és osztom meg a gondolataimat :D


Az más, hogy mindig szinte 50% alatt vagyok, akkor is ha ugyan azt írom, mint másik 10 ember :D

2012. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sz1u ***** válasza:

Engem kb. 2-3 éve (Doboszoli szavaival élve) esz itt a fene. Ahhoz képest egész jó (szerintem) a százalékom (persze, nem mintha érdekelne)...


17:09


"Persze ezt mindenki tagadja: "én már időszámításunk előtt kétezerben itt voltam és nem érdekel, hogy lepontoznak" szokták mondani."


Fentebb már megválaszoltam. Tényleg itt vagyok egy pár éve NÉVVEL(!) (nahhh... jó... álnévvel) és tényleg nem érdekel, hogy lepontoznak-e. Attól, még nyugodtan alszom.


Kérdező!


Már a múltkor írtam (egy párat "név" szerint), hogy hiányoznak a régi nagyok. Eltűntek (Pl. megunták a szájtépést, mint pl. örök ellenfelem Kolopele - aki egyébként a meggyőződése ellenére nekem szimpatikus volt), de jöttek helyette újak, vagy esetleg újra regisztráltak (okból kifolyólag). Velem is többször előfordul (mint mostanában is), hogy kicsit uncsik már a kérdések és inkább passzivitásban maradok (lehet, sokak örömére). :) Olyankor csak pontozgatok... (ez az oldal erről is szól...)

2012. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Pro Patria ***** válasza:

Hát ha megnézed a kategória toplistát, akkor mindig ugyanaz az 5-8 ember szokott a legaktívabb lenni, 1000 feletti válaszadásért kapott pontszámmal. (Most éppen pont van vagy 10-15, de nem ez a jellemző egyébként:)


Arra viszont kíváncsi lennék, hogy közülük ki milyen beállítottságú, ez érdekes lenne. Sajnos, mivel ezeket a neveket soha nem látom, noha igen magas pontjuk van válaszokért, ezért valószínűleg (sőt, biztosan) le van rejtve a nevük.

2012. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!