Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ukrajna valóban visszaadta...

Ukrajna valóban visszaadta volna Kárpátalját?

Figyelt kérdés

Hallottam erről sok mindent,hogy a Szovjetunió szétesése miatt visszakaphattuk volna azt a területet,meg hogy Ukrajna némi gazdasági segítségért visszaadta volna stb...ezek csak legendák vagy tényleg megtörténhetett volna?

E helyett mi történt, ha ez valós akkor miért nem történt meg?



2012. jún. 16. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Én erről csak pletyka szinten hallottam néhány éve hogy lehetett volna ilyen lehetőségünk de tudtommal ez nagyon nem hivatalos forrás volt. Az is lehet hogy néhány valaki ezt kitalálta és elkezdte terjeszteni és sok ember fülébe eljuthatott, én ezt így tudom.
2012. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag, de az ilyesmit sosem kötötték az egyszerű polgárok orrára.

Ha van is róla valami feljegyzés, biztosan évtizedekre titkosították.

2012. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
mondjuk az elszakított országrészek közül kárpátalja az, amit a legkevésbé látnék szívesen újra magyarországon.
2012. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Igen. felajánlották, hogy a visszaadják, a magyar vezetés erre nem tartott igényt.
2012. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Ajánlották a fenéket, ahogy hozzájuk került, azonnal megkezdték a terület agresszív elukránosítását, pont ahogy tették azt a románok is. Eszük ágában sem volt semmit visszaadni. Egyedül a magyar olyan hülye, hogy nem tart igényt a földre.
2012. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha te megkapnád pl ausztiát? visszaadnád jó fejségből?

na ugye

2012. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez is csak egy városi legenda.
2012. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

"a magyar vezetés erre nem tartott igényt."


Nem csodálom.

2012. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Állítólag a Felvidékkel is ez történt, amikor felbomlott a Cseh- és Szlovák Köztársaság, hogy a cseh elnök is mondta a magyar miniszterelnöknek, hogy szabad a pálya. A Bácska háromszöget is megkaptuk volna a horvátok győzelme esetén. Ez így mind szép csak nincs rá semmilyen bizonyíték. Városi legenda kategória.
2012. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Magyarország nagyon sok ilyen lehetőséget elszalasztott, bár azt nem tudom, hogy ez köztük volt-e...
2012. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!