Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazzátok meg újra és...

Miért szavazzátok meg újra és újra azokat a pártokat amik már egyszer átb@sztak titeket? ( Fidesz, MSZP anno SZDSZ, MDF)?

Figyelt kérdés
Úgy értem egyik évben "Kommunista gyilkosok" 4 év múlva meg újra megszavazzátok őket (most éppen az MSZP-re céloztam) , most akkor ez, hogy is van?

2012. jún. 22. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
A nyugdíjasok szavazzák meg őket.
2012. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Sokat tűrő birka nép vagyunk, azért.
2012. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert mindegyik átb*sz. A sok rossz közül mindenki igyekszik arra szavazni, amelyik programjában a saját érdekeit látja és amelyik vélhetően a kisebb rossz lesz.

De bármelyik legyen ugyanúgy átfog b*szni, a jobbik is. Ahogy most a fidesz tette.

2012. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Én ezért is nem szavaztam eddig, de most hogy bővült a felhozatal, lehet hogy megadom a lehetőséget egy olyan pártnak, akinek eddig nem volt alkalma rá.

Itt persze nem a dk-ra, és hasonlókra gondolok...

2012. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Mert nincs más.
2012. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az akutális párt mindig rosszabb dolgokat tesz mint az előző párt ezért a nép megválasztja megint az előző pártot gondolván hogy akkor is rossz volt de nem ennyire.Azonban amikor megválasztják az előző pártot akkor semmi javulás nem történik,sőt még rosszabb lesz minden és ez így megy folyamatosan csak ezt a magyarok elfeljtik.


Ez megy már vagy 20 éve.Már rég rá kellett volna jönnie a magyaroknak arra hogy ezek a pártok csak vérszívő denevérek,ezért ki kellett volna űzni őket a fenébe és ez intő jel lett volna a többi fenn maradó pártnak


De nem,a magyarok váltogatták a pártokat 20 éven keresztül inkább

2012. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Célozhattál volna a FIDESZ-re is! Én egyszer szavaztam rájuk, de tanultam belőle és másodszorra nem. Utoljára meg nem is szavaztam. Na abból is tanultam. Szavaznom kellett volna.
2012. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a sort folytathatom úgy, hogy "jövő" LMP, Jobbik aztán meg majd kitudja és sohasem tanulnak a a szavazó állampolgárok.
2012. jún. 23. 08:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Az LMP és a Jobbik még nem volt. Így rájuk ez a kérdés nem vonatkozik.
2012. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Majd 10 év múlva rájuk is fog...(sajnos)
2012. jún. 23. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!