Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 20 év múlva a cigányok már...

20 év múlva a cigányok már többségbe lesznek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egy Fidesz tag barátommal beszélgettem múltkor mikor megemlítette hogy készült egy nem közreadott tanulmány mely szerint ha a magyarországi cigány populáció ebben a jelenlegi mértékben növekszik és a magyar populáció ebben a jelenlegi mértékben csökken akkor 20 év múlva már többségbe kerülnek a cigányok Magyarországon. Ezzel párhuzamba állítható hogy a barátnőm a szülészeten dolgozik és mondja hogy náluk 10 születő gyerekből 8 cigány. Tehát kihaló nép vagyunk magyarok?
2009. júl. 7. 13:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
Miért lenn kihaló a magyar? Stabilizálódik a magyarság 6-7 millióban. Ebből lesz mondjuk 5 millió Magyarországon. S lesz mondjuk hozzá 3 millió cigány. Nem 20, hanem 60-70 év múlva.
2009. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%

Nem akartam kommentálni, mert rettenetesen elkeserít a dolog, de sajnos elég valószínű.

Nem tudom, mit lehetne tenni. Talán a családok életét könnyebbé tenni, hogy könnyebben vállaljanak gyereket, de évek óta nem ez a tendencia.

2009. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
Vissza kell szorítani a megélhetési gyermekvállalást.pl úgy,hogy a harmadik gyermek után csak adókedvezmény formájában lehessen igénybe venni a támogatást.Ha a Jobbik hatalomra kerül,meg is fogja tenni.
2009. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
43%

Nem kell kétségbe esni, a Nagy Magyarországon sem volt több magyar nemzetiségű ember, mint 7 miliió!

Az szdsz-mszp banda célja: tanult emberből minél kevesebb legyen, mert a tanulatlan népréteg könnyen befolyásolható, irányítható!

2009. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%
A családok akkor fognak vállalni gyereket, illetve gyerekeket ha lesz hozzá megfelelő életkörülmény:( Nem lehet tudni, hogy mikor építenek le munkahelyeden, bizonytalan minden, kevés fizetések, politikai bizonytalanság, elnépesedett kissebbség...Többen lesznek? hmm..nem meglepő ők minding megtalálják a megfelelő életkörülményt nem számít náluk..sőt!Hallottam egyszer olyat, hogy nem kell nekik fizetni gázt?Iszonyat egyszerűen én ezért vagyok a Jobbik mellett.
2009. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%
Igaz, de megfogják állítani.Nem lesznek utána többsége sőt el is fognak kopni
2009. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%

Hát a cigányoknak egyszerű, gyerek után pénz, mindenkivel összekefélnek és 5-6 kölyköt is leellenek életük során.

Na és mi? 1-et se merünk néha vállalni, mert nem bírjuk eltartani és mi ne kapunk utánuk plusz pénzt...

2009. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
48%

Nagy Magyarországon sem volt több magyar nemzetiségű ember, mint 7 miliió!

Ez tény gyerekek, utána lehet nézni!

2009. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
59%
most hogy így megbeszéltük, szerintem nézzük meg 20év mulva és ne tegyünk semmit se addig. szerintem nincs esély a cigány túlnépesedésre, mert akkor kitartaná el őket.?
2009. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Most hogy így elnézem a kommentelők százalékait....Megkérem a buta lepontozó művészeket hogy tartsák távol magukat a pontozásoktól...ha nem értenek egyet egy kommenttel akkor inkább írjanak ellenérvet.
2009. júl. 7. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!