Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik. Miből tartja fenn...

Jobbik. Miből tartja fenn magát egy parlamenten kívüli párt? Egyenruha, masírozás munkaidőben (ők alkalmazottak?), tagszervezetek, tisztségviselők, kiadványok. Vagy valamelyik nagy párt fiókszervezete?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 17:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Egyébként közhiteles pénzügyi mérlegre lennék kiváncsi. Az tudom, hogy a parlamenti pártok miért nem akarják átláthatóvá tenni a pártfinanszírozást, ez a korrupció melegágya. S ha a Jobbik is erre az útra téved, régen rossz. A pénz az mi a pártokat elhitelteleníti, aki nem kezdi az elejétől átlálhatóan vezetni pénzügyeit ugyan az a sz*rrágó társulat lesz akármilyen színű és ízű az a sz*r. Pl. milyen kínos lenne, ha kiderülne, hogy zsidó szervezetek is adakoztak a Jobbik javára (ez jelenleg gond nélkül lehetséges) Rémes blama lenne. Nemde?
2009. júl. 7. 20:13
 12/22 anonim ***** válasza:
48%
19:07: megint csúsztatsz. Nem kampányfinanszírozásról volt szó, hanem pártfinanszírozásról. Van egy előírás miszerint minden bejegyzett párt köteles április végéig közzétenni a Közlönyben éves mérlegét. A Jobbik 2003 óta bejegyzett párt, és eddig egyik évben se tette meg ezt, csak éppen a kutyát se érdekelte, mivel parlamenten kívüli pártként nem kapnak állami támogatást. Én erről beszéltem, nézz utána mielőtt kapásból vádolsz hülyeséggel. Ha annyira élharcosaik a pártpénzek tisztává tételének, és valóban nincs mit rejtegetniük, mert valóban csak tagdíjból, valamint magánszemélyek adományaiból gazdálkodnak, akkor miért nem képesek egy szutyok éves mérleg közzétételére? Most már azért egy EU parlamenti pártról van szó, és ezt az ügyet kb egy hónapja vetették fel néhány lapban, de a Jobbik azóta is diszkréten hallgat róla.
2009. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy a zsidók a pénzelik a Jobbikot!:)
2009. júl. 7. 20:31
 14/22 A kérdező kommentje:
Meg a bolsevikok!:I
2009. júl. 7. 20:32
 15/22 A kérdező kommentje:
Meg a mensevikek!:(
2009. júl. 7. 20:33
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező, miért lenne baj ha pénzelnék a zsidók a jobbikot? Még ha viccnek is szánod.

Egy hülyeség, hogy a zsidók egy rabló nemzet, ők is adakozhatnak egy ÉRTELMES pártnak..

A Jobbik egy párt, a Gárda pedig egy egyesület, a Gárdában alig vannak 20 ezren, míg a Jobbiknak több százezer szavazója van.

2009. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neked a Gárda és a Jobbik ugyanaz, de ettől ez még nem lesz igaz. A párt és a Gárda külön kasszán működik. Amúgy meg ja, mint írták, az egyenruhát mindenki saját költségén szerezte be magának.


Egyébként a lapon, amit belinkeltek az előbb, olvasható, hogy havonta kb. 1 millió forint érkezik be a tagdíjakból illetve az adományokból. Most mondhatják előttem, hogy de nem a kampány finanszírozásáról van szó... Miből finanszírozná a párt a kampányt, ha első sorban nem a saját pénzéből? Ez a pénz meg innen jön be. Egyébként a tagdíj kb. 400 Ft/hó, de ez személyenként változhat. Az én városomban a helyi Jobbiknak mintegy 30 tagja van, ha 400 ft-al számolunk akkor az havonta 12 ezer ft, évente 144 ezer forint, mondjuk hozzátenném, hogy a tagok száma folyamatosan nő. (Ezen kívül nemrég volt nálunk egy kis összejövetel, volt aki enni- innivalót hozott, meg volt, aki függetlenül attól, hogy nem párttag, a kajába való hozzájárulásként önként bedobott bizonyos összeget a közösbe)

2009. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Bevallom, kicsit provokálni óhajtottam. Amit nem tudok, mi a bajuk a zsidókkal? Mert ha az Ő harcuk erről szól, akkor fajgyűlőlőkkel nem társalgok.
2009. júl. 7. 21:53
 19/22 anonim ***** válasza:
76%
Félreérted. Nem a zsidókkal, vagy a cigányokkal van a bajuk, hanem a cigányBűnözőkkel és a zsidóBűnözőkkel. A kettő nem ugyanaz. Tény, hogy Izrael fel akarja vásárolni Magyarországot (már jelentős része izraeli, vagy ha úgy tetszik zsió kézen van), és ezt akarja megakadályozni a Jobbik. Azt, hogy a magyar föld, és a magyar gazdaság ne izraeli kézen legyen. Az is tény, hogy a háttérből mind az MSZP-t, mind a FIDESZ-t izraeli szálak kötik össze. Magyarellenesek.. ha úgy tetszik akkor rasszisták. Próbálják elhazudni a történelmet (pl a holokausztot) pedig egyre több olyan bizonyíték kerül elő, ami megcáfolja majdnem az egészet. A kormány is kivételez ezekkel a népcsoportokkal, hogy mielőbb ellehetetlenítsék a magyarságot. Ennyi csak a gond velük.
2009. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Tehát a globalizáció (a tőke szabad áramlása) a zsidók műve lenne? Ennyire tehetséges e nép? Szép. Bűnözés. Cigány bűnözés, zsidó bűnözés, és pont. Más nincs is? Túlbecsülöd e két népcsoport képességeit.
2009. júl. 8. 07:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!