Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most komoly? Szerinted...

Ez most komoly? Szerinted melyik párt kormányozna velük? (Fidesz, Mszp, Lmp, Jobbik)

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 14. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, de kérdésed azt sugallja, hogy nagyon be vagy sózva tőlük, és ezek szerint nem bízol a Fidesz jól bebetonozott "ezeréves kormányzásában".
2011. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, de kérdésed azt sugallja, hogy nagyon be vagy sózva tőlük, és ezek szerint nem bízol a Fidesz jól bebetonozott "ezeréves kormányzásában"."

A változás sosem árt,a remény hal meg utoljára.

Na de látom megint nem válaszoltál a kérdésre, inkább mellébeszéltél...

2011. máj. 14. 19:08
 3/10 Sz1u ***** válasza:
6%

Ők kormányra készülnek. Egy szóval sem mondták (cikk szerint legalábbis), hogy kérnek segítséget...

Nem olyan sunyik, mint a Fidesz: a választások előtt nem határolódtak el a szélsőségesektől (vajh, miért is nem)...

2011. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Konkrétan nem értesz, hogy miről beszélsz, de ha az SZDSZ nem suny, akkor senki.

http://www.youtube.com/watch?v=lYvb9vWWDs0

2011. máj. 14. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Hagyjad már!

Az SZDSZ-nek hála istennek vége.

Talán több kárt okoztak mint a Fidesz és az MSZP együttvéve.

2011. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Létezik még SZDSZ egyáltalán?
2011. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sz1u ***** válasza:

20:09


Erről beszélek:


[link]


Ekkor még nem mert nekimenni Orbán a szélsőjobbosoknak, gárdásoknak, futballhulligánosoknak...stb (tudod, az a fránya népszerűség-, és szavazathajhászás mindenáron).


Egyébként pedig - többek közt - a belinkelt videód miatt szavaztam 1998-ban a Fideszre! Csalódtam az Szdsz-ben nem kicsit, de sehol sincs ahhoz képest, amekkorát a Fideszben csalódtam.

2011. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Én nem csalódtam a Fideszben.

Ezt a sz@rt vártam, ezt is kaptam. :D

2011. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

"Létezik még SZDSZ egyáltalán?"


Hát persze. Hiszen Lehet Másik Pártjuk. És egy-két cikluson belül kormányra is kerülnek. Felnőtt egy generáció, amelyik nem tudja, honnan indult az szdsz, és beszopja megint.

2011. máj. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...választásokig pedig még tovább fognak osztódni! Épp,mint az amőbapárt....
2011. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!