Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok az "idegenszívűek"?...

Kik azok az "idegenszívűek"? Kik alkották meg ezt a "csodás" fogalmat?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva elég nagy a képzavar, hogy kiket neveznek "idegenszívűeknek". Először az embernek a szívátültetettek jutnak az eszébe.

De kik alkották meg ezt a fogalmat? Jobbikosok? Kik számítanak "idegenszívűeknek"? Vajon én is idegenszívű lennék azért, mert szeretem a külföldi előadók zenéit, szívesen nézek amerikai filmeket vagy épp elképzelhetőnek tartom, hogy az egyetem elvégzése után hosszabb-rövidebb ideig külföldön éljek és dolgozzak?



2012. jún. 26. 15:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, én ezt a szót még soha a büdös életben nem hallottam, pláne nem politikában, pedig figyelemmel követem az eseményeket.
2012. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
3%

"Általában azok a turbómagyarkodó emberek akik idegenszívűnek neveznek másokat még korcsnak is nevezik őket."


Igen ez így van. Korcs, avagy keverék génekkel bíró egyedeket illetnek ezzel.

2012. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
6%

"Jó, lehet, hogy felbukkant egy dalszövegben, de akkor még politikai fogalomként nem használták."


A korcs kifejezést évezredek óta használják keverék egyedre akiknek felmenői nem egy nemzethez tartoztak. Ne hidd már, hogy a Beatrice találta fel a spanyol viaszt!

2012. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
4%

"Magyarok között nincs tiszta magyar már, itt mindenki "korcsfajú""


Nyugtassátok magatokat ezzel nyugodtan, de származásotokon ez mit sem változtat. :)

2012. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
3%

"Az emberek között csak egy faj van, azon belül vannak rasszok."


Értem én, hogy te is a zsidó biológiát tanultad. De legalább ne hangoztasd ezt nyilvánosan! :)

2012. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
4%

A zsidó biológia bővebben itt megtekinthető, de senkinek sem ajánlom ennek elsajátítását:


[link]

2012. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
82%

Rasszok márpedig léteznek.Kár is tagadni hogy nem léteznek.


Negroid rassz , mongoloid rassz , europid.

Van az europid rassz.Azon belül vannak a germánok , szlávok , kelták , frankok tb.


A magyaroknál jellemző a baltid , germán , szláv és nagyon ritkán a türk.

Viszont régen szinte csak baltidok voltak a magyarok.


A sok háború miatt sok magyarnak vannak hódító ősei mint németek , osztrákok , oroszok ,tatárok.Meg még ki tudja mi.


Egy rasszon belüli keveredést nem nagyon lehet korcsnak nevezni.Hisz a faj megmarad , ugyanaz a faj ami keveredik.


Arra viszont jobban illik a korcs kifejezés ha valaki egy negroid fajú emberrel keveredik.Ugyanis ez a fajta keveredés teljesen hátrányos.


Viszont egy germán és egy baltid/szláv keveredése előnyös az utódra nézve.

2012. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Dick Esmen ***** válasza:
87%
Akik nem értenek egyet a jobboldali szélsőségesekkel.
2012. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Aha. És a "tiszta" "turbómagyarok" honnan tudják visszavezetni a családfájukat a honfoglalókig? Ugyan hagyjuk már, ezt ők sem gondolhatják komolyan... Lehet meg is lepődnének ha elkezdenék kutatni a családfájukat. Szerintem a belterjesség sem a legjobb dolog, nem árt, ha frissülnek a gének, nem lesz annyi defektes!
2012. jún. 26. 17:12
 20/34 anonim ***** válasza:
15-östől kérdem, hogy tanult ő biológiát vagy csak a szája jár és még érettségije sincs? Keressél már rá a faj fogalmára. Az emberek között jelenleg, csak egy faj van. Volt, amikor egyszerre volt kettő a földön, mint a Homo sapiens sapiens és a Homo neanderthalensis. Aki pedig nincs tisztában a faj fogalmával, az nézzen utána sürgősen! Rasszok léteznek, innen ered a rasszizmus kifejezés is.
2012. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!