Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tudnék belépni a Fideszbe...

Hol tudnék belépni a Fideszbe vagy hogyan? 16 éves vagyok. Szüleim nem támogatják, ellenzik, de én mindenképpen be akarok lépni. Hogy kell?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 21:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%
Mi ennyi idősen ittunk meg csocsóztunk, hova jutottunk...
2012. jún. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%
Roppant gerinctelenséget kell tanulnod elsősorban cigányoktól. Mindent el kell lopnod a szegény emberektől és a gazdagok közt szétosztanod. Így lehetsz fideszes.
2012. jún. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%

"Nem szégyelled magad?!"


Láttál már egyetlen fideszesen szégyenérzetet?

2012. jún. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
97%

"Talán jobb lenne belépni az MSZP-be vagy a zsidó LMP-be, vagy a Jobbikba?"


Mindegyik párt vállalhatatlan, a Fidesszel az élen.


"Ti akkor milyen pártiak vagytok? Komcsik, zsidók vagy fasiszták?"


Fékezd magad, fiatalember! Tudod, aki nem Fideszes, az nem feltétlenül szereti az MSZP-t, a Jobbikot, az LMP-t, vagy a DK-t. Megismétlem, hogy nagyobb eséllyel felfogd: aki nem Fideszes, az nem feltétlenül szereti az MSZP-t, a Jobbikot, az LMP-t, vagy a DK-t.


"A Fidesznek egy hibája van: nem csinált diktatúrát."


Ezt nem kommentálnám, ez a kijelentésed önmagáért beszél.


"Szegények mindig is voltak és mindig is lesznek."


Így van.


"A gazdagokat azért nem sújtja a kormány, mert tőlük várja azt, hogy a megmaradt pénzből talán foglalkoztatnak majd."


Amit eddig nem tettek meg, és ha eddig nem tették meg, akkor valószínűsítem, hogy ezután sem fogják. Ráadásul az egykulcsos adóval a fogyasztást sem sikerült felpörgetni, így semmi hatása nem volt azon kívül, hogy 500 milliárdos lyukat ütött a költségvetésen, amit aztán mindenféle hülye adóval kell betömni.


"Amúgy nem akarok párttag lenni, csak kíváncsi voltam a hatásra itt."


Nagyon helyes, 16 évesen tanulj, szerezz egy jó szakmát vagy diplomát, valamint a nyelvekre is feküdj rá, hogy reális esélyed legyen, hogy jó életed legyen (anyagi értelemben).

2012. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

"Roppant gerinctelenséget kell tanulnod elsősorban cigányoktól."


Hát azt majd a c*gány Orbántól megtanulja. Fideszeseknek nem árt az elmefogyatékosság, szervilizmus és beteges lelkület sem, amik feltehetőleg a kérdezőben már megvannak, pusztán már az ötlet miatt is.

2012. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 yossarian44 ***** válasza:
94%

Kérdező, miért csak az LMP zsidó? A Fideszben, az MSZP-ben, és mint kiderült, a Jobbikban is vannak zsidók szép pozícióban.


Az SZDSZ-nél még megérteném a zsidózást, na de az LMP-nél?


Mellesleg addig örülj, amíg nem húzott be egyetlen párt se a hülyeségébe. Én eddig minden alkalommal szavaztam 18 éves korom óta, de egyszer sem léptem be pártba, sem partközeli szervezetbe, mert egyszerűen a párttagság káros az ép elmének.


Ha belépsz, szépen lenyomják a torkodon a saját gondolataikat addig, amíg már képtelen leszel önálló gondolatokra, majd írogatsz Facebookon a párttársakra naponta, hogy megkérdezd tőlük a véleményed.


Ez nagyjából lefordítható az összes pártra.


Mellesleg mire 18 leszel, már kicsit gázabb lesz belépni egy olyan szervezetbe, ami annyit ártott Magyarországnak, mint a Fidesz.

2012. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
* A parlamenten kívül
2012. jún. 27. 12:47
 18/27 anonim ***** válasza:
Otthon is lehet maradni, kedves kérdező, nem kötelező a szavazás.
2012. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%

Arra nem gondoltál hogy mért nem támogatják?


ha fizetésnek létszó alamizsnából élnél és nem a szüleid tartanának el ez a kérdés meg sem fogalmazódna benned


felvilágosítanálak hogy a drága fideszed 2 !!! év alatt nagyobb nyomorba taszította az országot mint az mszp 8!!! év alatt


felvételi követelmények:gerinctelenség, lopásra való erős hajlam, a szavak végtelenségig történő kiforgatása


remélem azt is tudod ha belépsz ott fogsz lógni a bitón ha vége az orbán diktatúrának

2012. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
12%

20:59

ritka nagy marhaságot írsz, barátom. fideszfób lettél?

2012. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!