Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt a Fidesznek jó cselekedet...

Nem dávid kérdése:

Volt a Fidesznek jó cselekedete? Vagy olyan dolog amivel egyet értesz és helyesen tette?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 19:56
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

"Az ellenzék meg mondhat, amit akar... Nem láttam még olyat, hogy az ellenzék akármikor is dicsért volna bármilyen kormánypárti intézkedést. Soha."


Ez Magyarországon már csak így megy. A Fidesz sem volt a konstruktív ellenzék mintapéldánya.

2012. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 Pro Patria ***** válasza:
Ahhoz képest a jobbikosok épp azért panaszkodnak, hogy "a kormány az ő ötleteiket nyúlja le", míg Vágó lmp-s képviselő azt mondta, hogy leszavazzák a kisvállalkozók adókedvezményét javasló kormányindítványt, mert az majdnem ugyanaz, mint amit ők nyújtottak be...:D
2012. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

"Ahhoz képest a jobbikosok épp azért panaszkodnak, hogy "a kormány az ő ötleteiket nyúlja le", míg Vágó lmp-s képviselő azt mondta, hogy leszavazzák a kisvállalkozók adókedvezményét javasló kormányindítványt, mert az majdnem ugyanaz, mint amit ők nyújtottak be...:D"


Mint tudjuk a másik ötletét lehülyézni aztán később saját ötletként előadni és a sikert learatni ,hazafihoz méltó becsületes cselekedet...


Amúgy én a 2002-2010 között végzett konstruktív és építő jellegű ötleteivel az aktuális kormányt támogató ellenzéki korszakra céloztam ,de jól megkerülted a kérdést.

2012. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Jut eszembe ,ez csak egy elképzelés de ha sikeresen megoldja akkor nagyot nőne a szememben a kormány.


[link]

2012. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!