Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a FiDESZ és a KDNP valóban...

Ha a FiDESZ és a KDNP valóban olyan nagyon konzervatív, értékőrző politikát folytat, vajon miért nem váltatták még le Alföldi Róbertet a Nemzeti éléről?

Figyelt kérdés
Én speciel eléggé liberális beállítottságú vagyok, szóval nálam kivételesen nem az általa rendezett előadások verték ki a biztosítékot, hanem az az eset, amikor 2 éve állófogadással és előadásokkal ünnepelték Nagy-Románia megalakulását. Egy ilyen ember hogy állhat a Nemzeti(!!!) Színház élén?

2012. júl. 6. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy érti a dolgát, és a színház igen jól megy, a válság ellenére is. Nekem speciel nem tetszik, amit csinál, talán a színház az egyetlen dolog, amiből a "hagyományosat" szeretem, de nem az én értékítéletem a döntő, hanem az eladott jegyek száma.
2012. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Kár, hogy az egyetlen "valós" érv Alföldi ellen, hogy homoszexuális.
2012. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítanék, nem ünnepelték a Nemzeti Színházban Románia legnagyobb nemzeti ünepét, az "egyesülést", csak akarták, de Alföldi a tiltakozások hatására lemondta a rendezvényt.


Amúgy meg nem jó a kérdésed, merthogy Alföldi mandátuma nem járt le, csak jövőre fog, és egy konzervatív kormány konzervativizmusa pont abban kell hogy megmutatkozzon, hogy betartja a törvényeket. Alföldit törvényesen nem távolíthatták el. Kiszekírozhatták volna talán, de az már nem konzervatív, hanem inkább bolsevik magatartás. Vagy tévedek?


Amúgy meg mégiscsak logikus a kérdés, mert mások esetében a FIDESZ bolsevik stílusban járt el, és kirúgott, törvénymódosításokkal eltávolított minden fontos tisztségviselőt. Nem tudom, Alföldi miért volt kivétel. Talán Szőcs Géza védte? Most már L. Simon nekiment...

2012. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tetszett a válaszod:)) amúgy pontosan ez az. Mást is eltávolítottak a helyéről, pont őt nem? Engem nem érdekel, hogy homoszexuális, a botrányai sem, sőt, nekem sok általa rendezett darab tetszett is. És valóban, amióta ő áll a Nemzeti élén, a fiatalabb korosztályból is többen képviseltetik magukat a színházban. De akkor is, ettől az esettől kiakadtam. Ha bármely más országban történt volna hasonló eset (most attól függetlenül, hogy végül megtartották-e a rendezvényt, vagy sem)... biztos nem marad ennyiben a dolog.
2012. júl. 6. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!