Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha olimpia van, Foci EB vagy...

Ha olimpia van, Foci EB vagy BL, akkor miért kötelező a magyaroknak szurkolni? Miért nem szurkolhatok annak, akinek én akarok, aki nekem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Már csak azért, mert nem szeretem azokat az embereket, akik nagyon elfogultak valami iránt. Én is inkább objektív szemszögből nézek a világra. Így annak szeretek szurkolni, akik nekem szimpatikusak. De egyszer már vitáztam az osztálytársaimmal erről, és az az érdekes, hogy vannak olyan emberek, akik amúgy teljesen egyetértenek velem, mégsem merik felvállalni a véleményüket. Nem értem őket...

2012. júl. 6. 09:59
 1/3 ava87 ***** válasza:
100%

Nem kötelező :) Annak szurkolsz, akinek akarsz. Csak hát azért mégis az az alapértelmezett, hogy a "saját" csapatnak szurkol az ember. Nem azért, mert te képezted ki őket, vagy neked bármi közöd van az ő játékukhoz, de mégis, azért ott az az érzés, hogy ők onnan jönnek, ahonnan én, a másik csapathoz meg még ennyi közöm sincs.

Igaz, én nem vagyok egy nagy sportrajongó (legalább is focit nem nézek, olimpiai sportoknál főleg az úszást, szinkronúszást, néha az ilyen olyan futást, meg a bokszot), de általában azért annak örülök, ha a magyarok nyernek. Más kérdés, hogy sokszor más versenyzőnek IS szurkolok, és bármelyik nyer, az jó :)

2012. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez az .!! Szurkoljunk NARNIÁNAK.!!!!
2012. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az ország érzés, az hogy tudod, ők abból a kis országból származnak mint te, és azért a kis országért érnek el sikereket. Azért szurkolsz, hogy érjenek el sikereket, ez nem kötelesség, ez egy érzés ami majdnem minden emberben benne van.


Nem kötelező magyar csapatnak szurkolni, csak akkor ne szurkolj ellenfélnek, mikor az magyar ellen játszik :)

2012. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!