Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt lesz többségben a...

Melyik párt lesz többségben a 2010-es választásokon?

Figyelt kérdés
Igaz én jövőre még nem szavazhatok,de nagyon félek,hogy mi lesz,ha a Jobbik bekerül.Számomra a \'30-as évek No-hoz kezd hasonlítani.De ugye nem szerezhet a Jobbik akkora szavazótábort,hogy ők kerüljenek hatalomra?Félre ne értsétek,nem vagyok baloldali,de számomra felfoghatatlan mi folyik ebben az országban,és sokan azt hiszik,hogy a Jobbik/Gárda majd meg tudja ezeket oldani?Honnan lett a Jobbiknak ekkora szavazóbázisa(lsd. EP )?
2009. júl. 11. 21:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is Fidesz többség lesz, koalícióra sem lesz szükségük. Őszintén megmondom én nem bírom őket, főleg az Orbánt nem, de kívánom h csalódjak bennük egy óriásit, és rázzák helyre az országot.
2009. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
48%

Ha erre adsz nekem valami értelmes forrást, akkor kezet csókolok neked. Csak mert teljesen egyértelmű, és a Jobbik se különösen tagadja, hogy ők nem az "értelmiségiek" szavazatira várnak, hanem az átlagemberekére.


Menj ki az utcára, én csak a saját ismerősi körömből mondtam neked, itt egyik Jobbik szavazó sem skinhead, hanem tanult, rendes ember.

Ezt nem csak én mondom, már egy válaszadó is megerősített.

Sajnálom, ha fáj az igazság, és mindenhol hadakozol a Jobbik ellen, és hazugságokat állítasz, miszerint a Jobbik Oroszországnak nyal.


Számomra hihetetlen, hogy ennyi hülye van Magyarországon, akit néhány hangzatos cigányozással, zsidózással, meg multizással be lehet szopatni. Na, ezek az emberek biztosan nem az értelmiségiek közül kerülnek ki, mert azok képesek gondolkodni.


Hű, nagyon bátor vagy, hogy több százezer embert hülyézel le, látatlanban.. :)

Oké, hogy te csak a cigányozást tudod látni, mert nem látod át az egész Jobbikot, de ez csak a te problémád.


1.:a hatalomhoz hű milicisták éles lőszerrel lövik halomra a tüntetőket.

2.: ezreket tartóztatnak le, csak mert tüntetnek.

3.: totális média-diktatúra van. az internetet korlátozzák, a külföldi TV csatornák vétele ilegális, a nép csak az állami, hatalom által vezérelt médiából tájékozódhat.


1: Már itt is gumilövedékkel lőnek most :D

2: Itt is ezreket tartóztatnak le, csak azért mert tüntetnek, ismétlem: tüntetnek, nem hangoskodnak

3: nyilván mikor Gyurcsány beszélt, a három nagy TV közvetítette a beszédet, akkor az nem volt állami..

2009. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom Te hova jársz, de én 3 éve kint vagyok minden tüntetésen, és ott nem az értelmiség képviselteti magát:) Akinek van csak egy kicsi esze is, az látja, hogy a Jobbik programja a ami világban csak egy idealista álmodozás, de megvalósíthatatlan. A cigányozást, meg a zsidózást azért említettem, mert a párt is 99%-ban ezzel kampányol. A programjuk kényesebb, és valószínűleg kevésbé népszerű pontjairól diszkréten hallgatnak, a plebsznek elég ha minden felszólaló legalább 50-szer megemlíti a cigánybűnözést, meg 10-szer, hogy a zsidók felvásárolják Magyarországot, és már van is öröm, bódottá':)

A diktatúráról:

1.: 2006-ban lőttek gumilövedékkel, azóta betiltották.

2.: két hete szombaton vitték be a legtöbb embert, de még mindig "csak" 200 körül, egy kivételével 24 órán belül hazamehettek.

3.: miniszterelnöknek joga van kérni adásidőt a közszolgálati, és földi sugárzású kereskedelmi TV-n rövid beszédre. Ez kb 5 perc volt. Ha ez diktatúra, akkor az USA a legdiktatórikusabb állam a földön, mert ott az elnök kb kéthavonta tart ilyen beszédet, ráadásul hosszabbat, amit az össze nagy csatorna közvetít. Ennyire ne kínlódj már, hogy beleköss az általam elmondottakba, mert ez azért messze van attól, hogy az emberek kizárólag egy darab, hatalom által kézi vezérelt médiából tájékozódhatnak.

2009. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ja, és a ruszkik seggnyalás nem hazugság, a Jobbik programjában is megemlíti, hogy Oroszországgal kéne inkább bratyizni (pedig eddig nem sok jót hozott nekünk az oroszok "barátsága"), valami weboldalukon (az angol nyelvűn) találhatsz is minimum egy írást, amiben fényesre nyalják az oroszok s*ggét. Iránt pedig példaállamként említik olyan más, szintén nagy demokráciáról híres államokkal együtt mint pl Venezuela.
2009. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
45%

Ezt ha még százszor leírod,akkor sem lesz igaz.


Egyszer elmagyaráztam már neked.

2009. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!