Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek a következő...

Egyetértetek a következő felsorolással, mely leírja, hogy ki a turbómagyar?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 12. 17:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
Egy igazi turbóMagyar például kizárólag Magyar zenét hallgat, minden mást kiszűr a hallórendszere :)
2012. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%
És azt, hogy egy turbóMagyar szerint mindenki "komcsi", aki nem jobboldali, az első két hozzászóló példája remekül illusztrálja.
2012. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%

ma 19:29


Nyugi nem vagyok szakértő csak láttam pár világpanorámát Szaniszlóval és ennyi maradt meg a fejemben. Nézz meg te is egy-két részt és még a hajad is az égnek fog állni, hogy ilyenek szabad lábon mászkálhatnak.

2012. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"és nálunk vannak a legszebb lányok!"

Ezt honnan is hallottam? Nem egy reklámban? Fura, az pedig nem Turbómagyar, de mindegy...

Mindegy, ez a lista, úgy vicc, ahogyan van...

2012. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
15%

Szörnyen végletes ,süt belőle a szélsőbalos ideológia , az objektív a tudatlan átlagember nézőpontját sejtető illúziót semmisíti meg (ami a poén lényege ) a sárba tiporja.Hiába van benne számos jó elem, ha számos erőltetett aktuálpolitikai és világnézeti kérdés mellett foglal állást látványosan .Emiatt válik a szerző hiteltelenné.


A végén a turbómagyarok szokásairól szóló betűhalmaz egyszerűen szánalmas ,alulról még talán a kocsmai éleslátás szintjét eléri ,egyszerűen irracionális és primitív cselekmények véletlenszerű egymáshoz kapcsolása.. Se történeti szál se semmi .Cseppet sem emlékeztet egy elbeszélésre vagy akár csak egy leírásra. Nincs benne tárgyi tévedés ,mert köze sincs a tárgyhoz ami démonizálás nélkül is elég félelmetes.Az értelmetlen titulus pedig egyszerűen szánalmas.


Egyszerűen értékelhetetlen fércmű ,a kocsmában villogni lehet vele másra teljesen alkalmatlan.

2012. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
97%
15-ös: fellengzős és okoskodó retorikád mögött a konkrétum és tartalmi hányad nulla. Nagy lufivá fújva előadtad Torgyánjózsi stílusában a nettó semmit :) Szélsőbalos ideológia... pfff. Hülye.
2012. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

"Anyádat kifelejtette a szerkesztő."


A tiedé meg bevenni a Postinort, 9 hónappal a születésed előtt.

2012. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
Egyesek milyen komolyan veszik ezt az írást... A kannás bor fogyasztását firtató hozzászóláromat is lepontozták 0%-ra. Ez az nolblogon megjelent egész írás egy groteszk, vicc, poén, mint ahogy a turbómagyarkodók sületlenségeit sem szabad komolyan venni. Ehelyett itt leállnak anyázni...
2012. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem kicsit ki van sarkítva, de van benne igazság. Viszont a lista túl nagy hangsúlyt fektet az irodalmi és történelmi tényekre, én abban sem vagyok biztos, hogy a "turbómagyarok" többségének ezekről egyáltalán nincs fogalma (a következők szajkózása: holokamu / éljen Horty / éljenek a nyilasok - nem számít történelmi tudásnak)


Szerintem ez nem egy olyan fogalom, aminek a tulajdonságait így fel lehetne sorolni, mert mindig másban nyilvánul meg. És aki szerintem ennél a témánál "büdöskomcsi"-zik, az kicsit magára ismert a felsorolásnál :)

2012. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

,,Meg van győződve, hogy a magyar királyi korona többezer éves, misztikus tárgy, a Szent Korona Tan pedig valamiféle ezoterikus hitelmélet."


A Szent Korona-tan egy jogi elmélet a ,,turbómagyarok" szerint, de mindegy...


,,Szerinte a magyar irodalom csúcsa WaSS Albert, háborús bűnös, szabadidejében ponyvaíró."


Az, hogy a cikkíró szerint ponyva, amit ír, az ő dolga. Háborús bűnösnek pedig a román hatalom nyilvánította. Ennyi erővel az összes magyar háborús bűnös a Benes-dekrétumok alapján, szóval mindenkinek kuss.


,, Elhiszi, hogy a dilettáns magyar őskutatók elismert tudósok."


Külföldön többnyire azok (pl. Badiny Jós Ferenc, Szakács Gábor, stb.), ott nem csinálnak politikai kérdést a történelemből/régészetből. Pl. a boszniai piramisokban talált magyar rovásjeleket sem vitatják sehol, csak nálunk nevetség tárgya.


Bírom, amikor ilyen tájékozott emberek osztják az észt.

2012. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!