Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha rájövök a hazugságokra,...

Ha rájövök a hazugságokra, antiszemita vagyok? Ha azt akarom Magyarország magyar maradjon, neonáci vagyok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 16:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
58%
Szép idézet ! ;) Sajnos majdnem így áll a helyzet...
2009. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
56%
Amég a mai politikai gárdát cakkompakk le nem váltják újak, illetve a média erről fröcsög, addig igen, antiszemita és nenáci vagy. :-(
2009. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy az, de annak kiáltanak ki.
2009. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
látom az 1. kommentelő is hallat Vádlókat :D
2009. júl. 12. 16:44
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

"Szép idézet ! ;) Sajnos majdnem így áll a helyzet..."

Nem, nem majdnem hanem MÁR így állunk...

2009. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
bizony így állunk.
2009. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Akkor vagy antiszemita, ha zsidókat, mint népcsoportot utálod.

Mit jelent az, hogy magyar maradjon? Félsz, hogy bevonulnak a szerbek? Akkor adakozz a honvédségnek.

Ha erőszakoskodsz azokkal, akik szerinted nem elég magyarok, akkor vagy neonáci.

2009. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem, ennyi nem elég a neonáci cimkézéshez.


Ezek miatt nem szoktak senkit lenácizni.

Csakhogy ha ez párosul egy beteges zsidó-ellenességgel, holokauszttagadással, liberalizmus és demokrácia fóbiával, a szélsőjobboldali elődők dícsőitésével stb, akkor megalapozott a lenácizás.

2009. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem, nem vagy sem neonáci, sem antiszemita. Akik ezekkel dobálóznak, azok nincsenek tisztában vele, hogy mennyire beteg emberek. Ezt azokra is értem, akik kiforgatják az emberek kérdéseit és válaszait is.
2009. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem leszek antiszemita. Azok a zsidó családok, akik a legtöbb rosszat okozzák ennek a bolygónak (Rothschildok és a a strómanjaik, pl. Rockefeller, és egyéb bankár dinasztiák stb) NEM szemita zsidók, mint ahogy a világ zsidóságának több, mint a fele nem is szemita. A kazár eredetű felvett zsidó vallású zsidók nem szemiták. Ők vannak többségben a zsidóságon belül. Az, hogy megvetem a munkásságukat és nem kedvelem őket, az tény. Ha kritizálod ezeket a nem többségében nem is szemita zsidó érdek és lobbicsoportokat, akkor azt mondják rád, hogy antiszemita vagy. Ezzel már el is áshatod magad, a sok birka azt fogja gondolni rólad, hogy titkon egy új holoka(m)usztot készítesz elő...

Valójában nem az az antiszemita, aki kritizálja, vagy butább esetben gyűlöli a zsidókat, hanem az, akit a zsidó háttérhatalom gyűlöl.

Amúgy hogy is lehetnék antiszemita, ha semmi bajom a szemita zsidóság min. 95%-ával, illetve semmi bajom közel 1.4 milliárd szemita arabbal? Nem tartozik szorosan a tárgyhoz, de nagyon jó viszonyt ápolok egy csodaszép fiatal szemita arab lánnyal.

Összefoglalva a kérdés feltevése teljesen jogos. A válasz az, hogy az egész antiszemitizmus egy cionista zsidó fegyver. Onnantól kezdve, hogy rád nyomták az antiszemitizmus bélyegét eláshatod magad a véleményeddel együtt. Még akkor is, ha az átlagnál sokkal jobban látod a dolgokat.

2010. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!