Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért látogatják az oldalt...

Miért látogatják az oldalt Magyarország-gyűlölő, külföldre költözött "magyar" provokátorok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 11:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Mutass pár példát, hogy konkrétumokról lehessen beszélni.
2011. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ebben a kérdésben:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__218..


"En USA-ban elek es nyeritve rohogok!:D:D"


Meg volt egy olyan válasz is, amiben "szánalmas bohócország"-nak nevezte valaki Magyarországot, csak szerencsére azt törölték a moderátorok.

2011. szept. 10. 11:50
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Ezek olyan emberek, akik felsőbbrendűnek érzik magukat, lenézik a keményen dolgozó embereket, vagy csak simán trollok.
2011. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
hülyeség!
2011. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
A ipse az USA-t valószinűleg csak fotókon látta eddig.
2011. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

Én nem tartozom közéjük, de valamennyire megértem őket. Külföldön az emberek általában kedvesebbek, pl. Amerikában nem kell megköszönni 2 villantással, ha beengednek a sávba, mert nekik evidens, hogy beengednek. Eleve sokkal segítőkészebbek. Tudom, egy népet nem ez alapján ítélünk meg(ez amúgy is csak példa volt), de ők az élet más területén is ilyenek.

Ezzel szemben itthon mivel szembesülök? Mindenki anyázza a másikat, 3 magyar nem képes egy hétköznapi problémát megoldani, mindenki mást okol stb....

Az a "magyar, ne lopj!" is érdekes dolog. Én mondtam a legtöbbször, hogy azt biztos a cigók miatt tették ki nyugaton. Erre mit hallok ? Az egyik ismerősöm Ausztriában ellopott egy fényképezőgépet egy francia turistától. Én ezek miatt a hétköznapi dolgok miatt csalódtam a saját nemzetemben. Sajnos néhány év után sok külföldön élő honfitársunk rájön, hogy a magyar alapvetően egy rossz szándékú, problémás nép.

Most biztos le fogsz pontozni, de ha egyszer kimész hosszabb időre külföldre, akkor valószínűleg te is látni fogod a differenciát.

2011. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%

Jogos kérdés! Ha alig várták, hogy eltakarodjanak innen, mert utálják és lenézik az országot, akkor minek járnak vissza magyar fórumokra?

Vagy mert hazudnak, nem mentek, talán nem is mernek kimenni, vagy csak trollok.

2011. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 bitangbigtank ***** válasza:
73%

ma 12:03-nak

Most mit vársz egy olyan néptől aki a 15 század óta folyton szopóágon volt? Jó voltak kisebb " békésebb idők mint pl a kiegyezés, de akkor is "szolgasorban " voltunk, nem voltunk önállóak.. De amelyik nép mindig szív az egy idő után már teljesen boru látó lesz, ellenszenves..

2011. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
56%
11:50: Ez a kerdes tenyleg egy vicc. :D A kerdezonek fogalma sincs hogyan el egy atlag amerikai. :) Vagy egy atlag magyar, nem tudom, de nekem mindkettohoz volt szerencsem, es eg es fold. En nem gyulolom magyarorszagot, nem errol van szo, de ezen a kerdesen en is hangosan rohogtem
2011. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
A kérdés az: miért ne látogathatnák? Sehol nem láttam kiírva, hogy csak Magyarországon élő, magyarimádók látogathatják az oldalt.
2011. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!