Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most az Szdsz-nek annyi?

Akkor most az Szdsz-nek annyi?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 04:55
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Dehogy is, tovább él és működik LMP néven.
2009. júl. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Reméljük.
2009. júl. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Az SZDSZ-nek már nagyon régen annyi. Eddig is csak a szocik vitték be őket a parlamentbe, most viszont már nekik sincs miből "adakozni", ergo nem fogják átszavazásra buzdítani híveiket.

Az elsőnek: mutass egyetlen volt SZDSZ-es prominens személyt az LMP-ben, és kezet csókolok neked. Külön kijelentették, hogy nem fogadnak be senkit a süllyedő hajóról, ha mégis megteszik, abban a pillanatban veszítik el az összes szimpatizánsukat. Szóval le kéne állni az összeesküvés-elméletekkel. Csak azért mert valaki nem a cigány ellenességgel akar szavazatot szerezni, még nem lesz SZDSZ. Nézd meg a két párt gazdasági programját, abból nyilvánvaló, hogy az LMP-nek semmi köze az SZDSZ által képviselt neoliberális politikához. Ugyanolyan friss, és még tiszta erőnek tartom őket, mint a Jobbikot, akikről szintét kismillió összeesküvés-elmélet terjeng, de ez mindaddig nettó f@szság, amíg nem bizonyítják.

2009. júl. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Két hajléktalan ül egy-egy táblával a Katolikus templom előtti lépcsőn... A lentebb lévő ember kezébe a tálán ez áll:

"Zsidó hajléktalan vagyok, éhezek, szánjanak meg egy kis alamizsnával!"

Fölötte ülőén pedig:

"Katolikus hajléktalan vagyok, éhezek, szánjanak meg egy kis alamizsnával!"

Jönnek mennek az emberek be-ki, egytől egyig ad pént a katolikusnak és a zsidóra mindenki megvetően néz, mire az egyik ember oda megy a zsidóhoz és ezt mondja:

"Ne haragudjon uram, de ön hogy gondolja, hogy Katolikus templom előtt zsidóként kéreget... Én a maga helyében máshol próbálkoznék..."

Mire a hajléktalan odafordul a másikhoz mosolyogva:

"Hallod Kohn, ez akar kioktatni miket a businessről?!"


Ennyi.

Nekem túl látványos, ahogyan hirtelen így elhatárolódik az új elnökség és maga az elnök - Retkes Attila - a régi SZDSZ mentalitástól és Kóka Jánostól...

A business - 5% szavazat szerzése - közös érdekük!

Ha ennek az az ára, hogy egyikük nép általi utálatára építve nyer szavazatokat a másikuk, ám legyen!

A businessről nem kell őket kioktatni... :)

2009. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán.
2009. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Meglátjuk. A népszerűségéből szemmel láthatólag vesztett.


..............


Az LMP-nek meg semmi köze hozzájuk, csak annyi, hogy párt mindkettő, de utálják az SZDSZ-t ők is, nem is kicsit. A szimpatizánsok meg nem párttagok, csak szavazók, akik bármelyik pártra szavazhatnak. Ha a Fideszhez térnének át a korábbi SZDSZ szavazók, azt mondanák egyesek, hogy a Fideszbe menekíti magát az SZDSZ? Na... Tessék leállni az összeesküvés-elméletekkel. Tudom, hogy újabban nagy divat lett (spec. mindegyik pártunkkal kapcsolatban), lassan rekordot állíthatunk fel ebből...

2009. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hála istennek!!! Úgy látszik végre végleg befellegzett a nyíltan magyargyűlölő SZDSZ-nek.

Retkes Attila ugyan nyíltan bocsánatot kért a magyarságtól a sok szemétkedéseik miatt, de ez nem fogja megmenteni őket.

Szerintem a volt SZDSZ szavazókat az LMP fogja felszívni.

2009. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
talán igen,és akkor egy mocsoktól megszabadultunk
2009. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
08:49-es logikusnak tűnik.
2009. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!