Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tekintenek ránk, Borsod...

Miért tekintenek ránk, Borsod megyeiekre úgy az ország nyugatabbi lakói, mint a koszos, veszett kutyákra?

Figyelt kérdés
Amióta itt lakom Pesten, sokan megriadnak, amikor elmondom, hogy kazincbarcikai vagyok. Egyesek a munkahelyemen is szellemileg és kulturálisan korlátozottnak gondolnak, mások csak csodálkoznak, hogy ''normálisan'' viselkedem a ''származásom'' ellenére. Pedig fehér vagyok, kétdiplomás és ápolt. Nem általánosítok, néhányakat nem érdekli, de rosszul esnek az elõítéletek.
2012. júl. 16. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
A pestiek iszonyodnak minden vidékitől, pedig ők is ugyan olyan büdöset szarnak...
2012. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Antimod ***** válasza:
100%
Kazincbarcikának rossz híre van, alighanem van ötleted, miért. Sajnos sokan hajlamosak azt hinni, hogy ott mindenki "olyan".
2012. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Borsod megyei vagyok, de Budapesten élek már és szerintem BP sokkal veszélyesebb.
2012. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
ilyenek a pestiek.. olyan szinten vannak mintha New Yorkban laknának... és az még rémesebb amikor egy ilyen pesti leköltözik "vidékre" (anyámékra a pesti telekszomszéd rá szólt pincéknél ahol-nem üdülő terület- hogy ne nyirják már délután a füvet mert ők most pihenni akarnak...
2012. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
én Miskolci vagyok. Pl jelenleg olaszországban vagyok,meghallják h magyar vagyok írtóznak... hát a sok cigány miatt,átverés,büdösek... Ezért sok helyes általánosítanak Borsod megyéről. mert ott van a putri,a cigány sor rengeteg stb... ezért. én is adok magamra,tiszta vagyok,jó iskolába járok híres... de általánosítanak.. mindenki egyforma csak valaki nem ad magára,mindenki egyformát szar*k ne is haragudj meg :D
2012. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Antimod ***** válasza:
100%

"ilyenek a pestiek.. olyan szinten vannak mintha New Yorkban laknának..."


Ezt a hülyeséget hamar felejtsd el, mert nem igaz.

2012. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért a Pestiek egy része is vidékről költözött fel, bár igaz, egyesek, képesek elfelejteni, hogy létezik élet vidéken is.

Borsodnak is vannak szép helyei is, főleg a dombos területen.

Ha már cigányok: Bp.-n is van egy pár terület, ahova még, fényes nappal sem mennék és nem csak a 8. kerületre gondolok én...

2012. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Borsodiak az ország veszett kutyái?! Ezt se hallottam még.


De azért éljen a Borsodi Világos (+Soproni Ászok és a Szalon). Csak magyar sőrt iszok, ez az én patriotizmusom. :)

Ja és hajrá DVTK!

Amúgy nem vagyok borsodi.

2012. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

,,A pestiek iszonyodnak minden vidékitől,,


Még az a szerencse hogy Te nem vagy előítéletes a pestiekkel.


Soha nem tapasztaltam hogy azokat a kollégáimat akik vidékről jöttek Pestre és rendesen elvégezték a munkájukat bárki is csesztette volna. Érdekes módon ők sem nyomták a mindenpestibunkó rigmust.


Valahogy a normális emberek megtudják találni a közös hangot.

2012. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért mert a PÖSTIEK azt hiszik, hogy ők az atyaúristenek, a többiek pedig csak a "vidéki tahók".
2012. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!