Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félelemkeltő a bakancs?

Miért félelemkeltő a bakancs?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 18:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként nem kéne a neonácikat összekeverni a Gárdával...

Másrészt: a Jobbikot meg a Gárdát főként ÉRTELMISÉGIEK támogatják, szóval ti valószínűleg nem...

2009. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%
szerintem be lehet sz'arni egy sportcipős kigyúrt embertől is. (erős, adhat egy igazán hatalmas balost) nem a bakancs a félelemkeltő.
2009. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább azoktól a kigyúrt cigányoktól fos0k be akiknek 2 kilós aranylánc lóg a nyakában, és ha valami konfliktus lenne a rendőrség kijelentené hogy én voltam a hibás, hogy lefejeltem a térdét...
2009. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként nem csak a skinheadek járnak bakancsban ezek szerint féltek a rockerek összes fajtájától, a punkoktól, a rendőröktől, a katonáktól, a motorosoktól, a tűzoltóktól, a polgárőröktől, a biztonsági őröktől stb?


Nem kéne annyi TV-t nézni mert szánalmas rajtatok látni, hogy mennyire sikeres az agymosás...

2009. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

na jó, ti barmok...


Akkor ezentúl féljünk egy csomó punktól, metálostól, skinheadtől, katonáktól, túrázóktól? Jááájjj, bákáncsos rászistágárdistákok!!!

2009. júl. 13. 19:34
 16/30 anonim ***** válasza:
71%

Számomra nem félelemkeltő a bakancs, igaz nem vagyok érintve semmilyen szinten a dologban, és nem politizálok.

Nemem, aki gyerekeket nevel, ez félelemkeltőbb:

[url= [link]

2009. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
pedig fehér fűző sincs a bakancsomba.
2009. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
58%

[link]

Bocsi, rossz volt a link.

2009. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
86%
Esküszöm, ez a sok beszari alak legalább annyira hülye, mint az amerikaiak. Nekik ha bemeséli a média, hogy be kell fosni a föld összes pillangójától, azok be is tojnak rendesen. Na most itt ugyan ez a helyzet. Pár beteg ember kitalálta, hogy a bakancs meg a többi hóbelebanc félelemkeltő, és meg is lett a hatása. Szégyeljétek magatokat bolond amcsi klónok!
2009. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%

Szóval a bakancs nem a félelemkeltés eszköze. Rendben.

Próbáljátok ki egyszerű utcai cipőben a felvonulást. Húzzatok farmert és pulóvert. Ha nincs jelentősége, akkor a hiányának sincs. Vagy mégis?

Az egyenruha és a surranó a katonaság jellemzője. Mire szolgál a katonaság? Honvédelemre, harcra, katonai műveletekre. Ezek félelemmel járnak? Szerintem igen.

A gárda mögött a vagyon- és közbiztonság iránti jogos igény húzódik meg, eddig rendben. A cél nem az önbíráskodás, hanem a jogállam eredményességének kikényszerítése. Ezt nem a bakancsos felvonulások szolgálják, de mégis fel kell vonulni, mert különben semmi sem változik. A Jobbik választási sikere óta jó irányban módosult a Btk. Tehát működik a kényszerítés. Hosszú távon viszont nem a bakancs, hanem az együttműködés hoz megoldást.

2009. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!