Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne valamit tenni a...

Nem kéne valamit tenni a szlovák és román kormány és szélsőséges csoportok ellen?

Figyelt kérdés
Nem kérdés hogy e két állam vezetősége egyfolytában a magyarok ellen hergeli a népet. Felháborító hogy az iskoláikban hamis történelmet tanítanak, és hogy ezt a hamis történelmet próbálják más országokban is elterjeszteni. Megfosztják a jogaiktól a hantáron túli magyarokat, ilyenkor nem kéne az EU-ban ezt szóvá tenni? Vagy esetleg ott keresztbe tenni nekik ahol tudunk? Ennyire nem érdekli a kormány ez az egész? Mellesleg nem értem hogy a szélsőséges románok mire föl gyűlölnek minket?! Mit ártottunk mi nekik? Talán hogy elvették tőlünk Erdélyt az összes magyar többségű részével együtt és emiatt nem zengünk örömódákat? És mi van a szlovákokkal? (Mellesleg még egyszer leírom mielőtt valaki bejelentené a kérdést provokáció vagy rasszizmus miatt, hogy csak a kormányokra és a szélsőségesekre értettem ezt, nem az összes románra és szlovákra.)

2012. júl. 17. 01:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez a kommentem melyik részére válaszol?
2012. júl. 17. 12:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem, nekünk az a legfontosabb, hogy fojtassák és akkor mindenki okkal meggy majd nekik (mi is) hiszen a Szlovákok mellettünk azért a Cseheket és a Lengyeleket is provokálják a Románok pedig a Bolgárokat, Ukránokat, minket szóval, nekünk csak várnunk kell.
2012. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Nem kérdés, hogy kellene-e tenni valamit. Erdély-i vagyok, magyar s folyamatosan a rengeteg lenézés, üldözés, kiutasítás ami fogad minket. Természetesen érdemes megemlíteni,hogy a románok között is vannak kivételek akik megértők, de ez az arány igen csekély. És igen a történelmet tény, hogy nem helyesen tanítják, volt történelem tanárom közhírré tette az osztályban, hogy amit most megtanít az valójában nem ügy van, de ezt kell tanítsa, ez van a programban.......
2012. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nem kéne, ugyanis pl. a szlovákiai magyaroknak szinte semmi sincs korlátozva, szabadon, boldogan élnek. Nyugodtan hergeljenek azt akit akarnak, ha ez boldoggá teszi oket, sokan úgyis lesz@arják oket. Hamis torténelemtanítás? Errol nem hallottam, szeretem a torténelmet így néha sulin kívul is utánajárok, hogy mi volt. Egyezik. Az EU-nak szerintem nem kell kozbelépni, csak azért, mert valakinek nagy a szája.

Ha jól tudom, a szlovákok, magyarok stb. egy rassz így értelmszeruen nem errol van szó. Soha semmiben nem volt gondom, csak azért mert határon túli vagyok. Ja de, mégis: mászik az agyamra, hogy forintot kell váltani, ha MO-ra megyek. Preferálom az eurót.

2012. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

ma 16:05

Ok talán Szlovákiában már nincs így, de végül is mi lett a nyelvtörvénnyel?

2012. júl. 20. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!