Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne gyorsan,...

Hogyan lehetne gyorsan, EU-konform intézkedéssel elintézni a rigóinváziót?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok fajgyulolo, de a kb. 1 millió romából kb. 800.000 nem fizet semmi jovedelem utáni adót, járulékot, ez a ktg.vetésnek hatalmas teher.


Nem kérek olyan választ, hogy zárjuk oket koncentrációs táborba... Van néhány dolgos, tanult, asszimilálódott cigány ismerosom, akik egyáltalán nem deviáns állampolgárok.


2012. júl. 17. 08:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10-es


nagyapám nem sírt otthon hogy jaj de nincs pénze drága gépekre hanem kiment dolgozni mert annyival is kevesebbet kellett fizetnie és több pénze maradt!


Én nem azt tanultam tőle hogy elmondhassam hogy itthon űlök és a munkásaim kint dolgoznak és azt sem tudom mit csinálnak és sírok hogy mennyire nincs pénzem gépekre hanem akkor kimegyek és dolgozok hogy legyen és gyarapodjon a gazdaságom!

Mert akkor megveheted a parlagon lévő földet és még X embernek adhatsz munkát!


Bocs hogy nem tudlak sajnálni hogy nincs pénzed új mezőgazdasági gépre miközben otthon üdögélsz és nem dolgozol csak kint a munkásaid!


Az meg hogy szerinted akkor dolgoznak a munkások ha rájuk sem nézel újabb bizonyíték hogy nem sok gazdával találkozol!

Ha a TE földed lenne és a TE pénzed akkor kint lennél, dolgoznál és felügyelnéd a munkát!

Én nem ismerek olyan jó gazdát aki magasról tesz a földjére, állataira mondván hogy a munkások mindent elvégeznek és ő csak otthon üdögél...


Engem nem tudsz meggyőzni hogy valódi gazda vagy. Bár ha akarsz írj egy mailt a címeddel, telefonszámoddal és szívesen meglátogatlak hogy kiderüljön valóban igazat mondasz :)

Várom... :)

2012. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Munkahelyeket nem lehet teremteni!!!!"


Mert szerinted honnan lesz munkahely okoska? A búzamezőn terem :DDDDDD

Bírom amikor valakinek van egy kis konyhakertje aztán osztja az észt hogy hogyan működik a gazdaság!


Munkahelyeket meg igenis lehet teremteni ha megfelelő módon adunk támogatást. Persze az EU-s szabályokat betartva!

Persze nem állami pénzszivattyúként mint most. Mert jelenleg nem számít hogy ki termel gazdaságosan vagy jót. Csak az hogy jóban van-e a fidesszel és mennyit oszt vissza!


A cigók meg nincsenek 1 millióan. A valós becslés valahova 200-250.000 közé teszi a számukat!

Én biztos hogy több rendőrt küldenék az adott régiókba! Bár ez sem egyszerű hisz már most is fel van hígúlva a rendőri szakma! Ha meg számolatlanul vennék fel az embereket még rosszabb lenne!

Talán polgárőrség...

2012. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!