Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A híradó miért mindig úgy...

A híradó miért mindig úgy mutatja be az eseményeket, hogy a cigányokat kell sajnálni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a Bándy gyilkosságra, a tegnapi híradó csak arról szólt,hogy szegény romáknak el kell menekülniük mert félnek a megtorlástól.

Meg nem csak a romákkal hanem ,hogy az angolok megtaláltak valami háborús bűnös bácsit aki amúgy 97 éves és hogy brutálisan bánt a zsidókkal mert ostorral csapkodta őket.

De mikor történt,hogy Szerbiában egy csoport megvert magyarokat azért mert magyarok arról csak két szót említettek még képet se mutattak hozzá és ennyivel le van tudva.

Az meg,hogy a zsidó rabbit leköpték az több napon át téma volt a híradóban...

Engem nem az zavar,hogy beszélnek arról ami a zsidókkal történik vagy ami a cigányokkal,hanem az,hogy arról nem beszélnek ami a magyarokkal történik.

Érdekelne,hogy milyen büntetést kaptak a magyar verő szerbek, de ez nem hírérték.És millió ilyen történik amit csak internetes források alapján tudhatunk meg mert nem beszélnek róla.DE MIÉRT NEM?


(Mondanom sem kell ,az RTL híradót nézem)



2012. júl. 17. 12:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Meg az is undorító, amit a Népb.aszadság Online írt, hogy "elementáris nyomorról tanúskodik" a ház, ahol "meghúzta" magát a gyilkos, meg a HírTv is "nyomorúságos" házról beszél... KI NEM SZ@RJA LE? Ez nem a Lakáskultúra Magazin, hogy házakról beszéljenek...
2012. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
Az én hozzászólásomat is levették, pedig én sem írtam semmi olyat, csupán azt, hogy unom már ezt az állandó cigányozást.
2012. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Mivel ezek a kereskedelmi csatornák a kormány (talán még zsidók?) befolyása alatt állnak.Relative Fidesz is hasznot húz azzal hogy védi a cigányokat elvégre is egy része a szavazó táboruknak.Engem csak azok a dolgok bántanak hogy 1 ilyen eset megtörténhet és nem ez az első és nem az utolsó.(Arról már szót sem szólok hogy több cigány származású gyerek születik évente mint más).És mindenki tudja hogy van cigány bűnözés persze vannak normálisak 20-ból 1 kb. Akiket sajnálok hogy emberként élnek és más hüylesége miatt megvetik őket.De cigány probléma van mindenki tudja.Kormány is csak ez nekik egy részük h cigányokra támaszkodnak.És elmennek szavazni mert tudják Orbán őket támogatja.MSZP nyugdíjasokat támogatja.Jobbik meg a magyar népet.Sajnos helyzet annyira elfajult hogy erőskezü szélsőséges párt kell aki feltud lépni ez ügyben.Mert igen zavar hogy nem merek este végig menni úgy az utcán hogy nincs nálam önvédelmi eszköz.De az ilyen esetek talán felnyitják a liberális majmok szemét is hogy nem állapot hogy ami itt folyik és röhögve megy börtönbe mert kaját piát kap,dolgozhat,pénzt kereshet,kigyúrja magát.Kiszabadul folytatja.És ennek az ügynek is elmondjam mi lesz a vége? kap 25 évet mivel nem volt beszámitható állapotban drogok,alkohol miatt amit lealkudnak 10-re de 5 év után már szabadlábon lessz.
2012. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

ma 16:16-os


Ha unod, akkor ne olvasd, de ha olvasod, akkor meg viseld el! Tetszik vagy sem a cigányok maguknak köszönhetik, hogy így bánnak velük. Az az érdekes, hogy nekem nem 1 roma ismerősöm van, aki szégyenli az ilyenek miatt a származását.

A cigányoknak kellene az ilyen cigányokat megbüntetni.

2012. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Amelyik híradót én láttam, abban valóban eset szó arról, hogy a cigányok közül többen elmentek onnan, mert félnek a megtorlástól. Ez igaz. De teljesen hangsúlytalan volt, nem erre volt kihegyezve a tudósítás.

Ki is mondta: „…az igazat mondd, ne csak a valódit!”

2012. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 fehérség válasza:
43%

Erre a fekete gyilkosra azt irták legfeljebb, gyilkosság vádjával büntetik mert erőszak nem tőrtént.

Értitek? legfeljebb????? agyam eldobom, a végén védik is őt!!

2012. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!