Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezeket a Zuroff féléket, el...

Ezeket a Zuroff féléket, el kell tűrnünk? El nem hiszem, hogy nem lehet kitiltani?

Figyelt kérdés
Olyan rettenetesen látszik ezen az embernek még jó indulattal se nevezhető valamin,hogy pusztán a pénz irányítja.Egy lerágott csontot szopogat,bízva abban,hogy még egy pár milliárddal gazdagabbak lesznek.A múltat lezárják,a halottakat temetik.

2012. júl. 19. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

1: Már hogy potenciális háborús bűnösök felkutatása szerinted nem etikus, vagy mi?

2: Biszku Béla nyugdíjának csökkentését támogatnád e, vagy őt is hagyjuk, mert öreg bácsika?

2012. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Potenciális háborús bűnösök?Közel hetven év után már szerintem ezt felejtsük el.Én szívesebben venném a kommunista terror elkövetőinek a meghurcolását.Vagy szerinted Magyarország megszállása alatt nem voltak ennél komolyabb bűncselekmények?Nem nagyon láttam felelőst az 56-os események kapcsán.De ha már ennyire vissza megyünk a történelmi időkben.Akkor tudnám ajánlani a sokat emlegetett aljas trianoni békediktátumot is.Persze nem a hangzatos visszacsatolások felől,hanem a több milliárdra rúgó kártérítések oldaláról.Vagy az érintett családok meghurcolása,kisemmizése,legyilkolása a lecsatolt területeken,nem ekkora horderejű??Szerintem foglalkozni kellene most már a minket érintő problémákkal is.Hiszen ha az említett sötét kommunista időkben volt olyan ember aki csak egy életért is felelős,akkor semmivel sem kisebb a bűne mint annak a holokauszt idején tette ugyan ezt.És ne érts félre én röhögök aszokon akik zsidó világuralmat vélnek látni,meg kiválasztott népről ugatnak.Hiszen kb annyi szerepe van a zsidó vallás gyakorlóinak a világ irányításában mint nekem,vagy neked.Tehát nem emiatt van ettől a furcsa fejű valakitől hányingerem,pusztán már unom a témát.
2012. júl. 19. 14:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerinted a mi kedves miniszterelnökünket otthon nem szidják le ha ilyet tesz?....szerintem igen.és ő ezt nem szeretné.
2012. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
En egyet ertek az elszamoltatassal. Bar a meggyilkoltakon ez mar nem segit, a jovore nezve nem baj, ha bizonyos alakok tudjak, hogy "ez a kampósorrú csűrhe" nem felejt.
2012. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De ez a kampós orrú csürhe,igazából csak egy vallást gyakorlók gúnyneve.Nem genetikailag egy fajhoz tartozó csoport.Akik hozzáteszem rendkívül kevesen is vannak kb 13-millióan.Legalább is a keresztény valláshoz illetve a muszlimhoz hasonlítva.Én meg inkább attól tartok,hogy abból a 13-millióból megint nem azon 1-milliót fogja sújtani a világharagja akik szó szerint veszik az ópium gőzben íródott tórát,talmudot.Mert azt azért be kellene látniuk,hogy egy kicsit túl játszották a holokauszt ügyét.
2012. júl. 19. 18:40
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

egy öröm van: egyszer meghal zurofff elvtárs

terrorista apartheid

2012. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

El kene dontened, hogy

kevesen vannak, ezert gyengek (bar inkabb az erejuk miatt szoktak itt a GYIK-on sokan sirni)

vagy ok uraljak a vilagot - legalabbis az osszeeskuves elmeletek szerint - akkor viszont nem art tudni, hogy visszavagnak.

2012. júl. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Azt hiszitek, hogy mindenki, aki zsidó gazdag és világuralomra éhes....!? Hát nagyon nem.

Elég sok szegény zsidó is van, akinek utolsó gondolata az, hogyan kellene a háborús bűnösöket elővenni. Ez a 'rángassuk el az öregeket a bíróságra' megmozdulás csak a pénzesek hobbija. Nem csak zsidók csinálnak ilyet...Errefelé a gazdagoknak az a szórakozása, hogy feljelentgetik a másikat. Szimplán unalomból.

Egyszerűen a sok pénzük meghülyíti őket.

Másrészről meg ezek a zsidók, akikről most szó van sokszor már védőpajzsnak használják azt, hogy zsidók, meg holokauszt meg így népirtás, meg hasonlók, azért, hogy a háttérből a pénzükkel elérjék, amit akarnak.

2012. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"Vilagharag"-rol szo sincs. A TE haragodrol van szo, meg nehany fogyatekos tarsaderol.
2012. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves szemmel láthatóan is ferde gondolkozású utolsó.Vagy az olvasással van bajod,vagy a szövegértelmezéssel.Mindenesetre neked a gyengébbek táborát gyarapító kisembernek is leírom még egyszer.Semmi bajom a zsidó vallással,annak ellenére sem,hogy elég nagy butaságokat írt benne a szerzője.Kiválasztott népről,tízcsapásról,gójokról hadovál,de hát az ember már csak ilyen.Minden szerző aki esetleg egy istent próbált megformálni,elkövetett hibákat.Hiszen az alkohol és az ópium már régi találmány.Sőt,hogy megnyugodjál nem hiszek a világhatalmi szerepükben sem.Tudom,hogy az USA néha pont a holokauszt miatt pénzért beleugrott olyan dolgokba,ami nem volt egészen korrekt.De azt is tudom,hogy egy keresztény alapokon nyugvó társadalomról beszélünk az USA esetében.Hiszen 246-millió keresztény a 306-millió összlakosságból talán ezt támasztja alá.Valahol megértem a zsidóságot abban is,hogy addig próbálta ütni a vasat amíg meleg,de szerintem már nem meleg.Azon pénzek amik ebből származtak,okozták a tévhitet a világuralmi szerepükről.Kárpótlások sora milliárdok a halottakra,egy egész országot is kaptak,egy kicsit megértem azokat akiket ez irritál.De nem hiszek az összeesküvés elméletekben,hiszen a szélsőjobb mindenkiben zsidót lát,pedig aki egy kicsit tud gondolkozni és utána néz a dolgoknak,az tudja,hogy akiket ők zsidó vallásúnak hisznek,azoknak több mint fele nem az.Illetve pont a gazdagság az ami első körben kiöli az emberekből a vallást.Magyarul ha van olyan zsidó vallású milliárdos aki esetleg befolyásos,az magasról tesz arra mit ír a tóra.De ugyan ez elmondható a keresztény vallású gazdagokra is.Ezért elhiheted,hogy soha nem láttam bele a zsidókba semmit.Ráadásul maga a zsidó vallás sem számottevő hiszen 13-millió hívő a keresztények 2-milliárdjához vagy a muszlimok 1,6-milliárdjához.De amit láthatsz,hogy még a keresztény vallás sem jut vezető szerephez a világban,hiszen kinőtte az emberiség a dajkamesék idejét.Családom vallása keresztény,de megmondom neked őszintén amióta az üzleti életbe tevékenykedem,talán kétszer voltam templomba.nem is nagyon emlékszem rá,de szerintem temetés apropójából.Ezzel a Zuruffal sem az a bajom,hogy éppen melyik ember által kreált totemhez imádkozik.Pusztán a görcsös ragaszkodása a pénzforráshoz amely eltartja azért,hogy 95-éves embereket hurcoljon meg.Enyhén szólva is,hányingerem van a fejétől és itt újra hozzáteszem nem érdekel,hogy miben hisz.Természetesen megértem,hogy pénzért bármit de ahogy sokan unják úgy én is unom.Közel hetven év távlatából,meg már okafogyott a görcsös kapaszkodás.Nagyon sok embert érintett a történelem során népirtás.Itt van például a délszláv háború,én nem nagyon hallom a nyálukat fröcsögtető horvátokat,bosnyákokat,albánokat,bosszúért kiáltani.Vajon miért?Pedig ott volt igazán kegyetlenkedés.Vagy ott vannak a kurdok,miért nem verik a nyálukat a török kormánnyal szemben.Megmondjam,pusztán azért nem mert őket nem a lehetséges kártérítés élteti,mert ők emberek szemben az ilyen zuroffal.Úgy,hogy aki nem érti még mindig a kérdést,annak újra leírom az álláspontom lényegét.Nem érdekel,hogy ez a hiéna miben hisz,mások halálán nyerészkedik.Mások országában öregeket terrorizál,halálba kerget.Tehát ellenszenves és akkor is volna,ha a húsvéti nyúlba hinne.
2012. júl. 21. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!