Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehet hogy orbán mégis jó...

Nem dávid kérdése:

Nem lehet hogy orbán mégis jó irányba viszi az országot?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 21:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
39%
került volna* miatta
2012. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Pro Patria ***** válasza:
37%

22:07


"Fizetett hirdetésünket hallhatták! Ugyanitt: bérelhető reklámfelület."

:)


Bocsi, de lesüt az írásodról, hogy sosem istenítetted Orbánt, csak ezzel akarsz nagyobb hitelt adni a Gyurcsányt kormányszékbe visszasíró propaganda-monológodnak.

2012. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
22:07: te a szélsőségek embere vagy, ha egyszer Orbánt, máskor Gyurcsányt isteníted.
2012. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
47%

elképzelhetetlen igent mondani a kérdésedre

a jobbiktól az mszpn át a lmp bárki jobb irányba tudná vinni az országot


a fidesz 1 hozzá nem értő csődtömeg és a csőd csődbe tud csak vinni


valahogy vikike nem meri megkérdezni mostanában azt a bizonyos "ön jobban él mint xy ideje" mondatát

vajon mért?

2012. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%

07-es vagyok. Mindig Orbánt dicsőitettem, de sajnos megbántam.


Bár mivel fiatal vagyok, még most kezdödött nálam szinte az egész. Gyurcsányék voltak hatalmon, Gyurcsány lemondott ugye a miniszterelnökségről Orbán meg igért mindent, küldte a reklámokat.


Bedöltem neki... Amiket igért semmit nem kaptunk, ehelyett, csak a másik pártot baszogatja. Ez elvi kérdés, nem más. 2011-ben nyereségesen jött ki a GDP de idén vesztünk belőle. Gyerünk Orbán, csak legalább idén is érd el a 2-3%-ot, mint tavaly, és nem csalódok benned.


Feleslegesen költi a pénzt. És mivel más politikai irányzatot nem ismerek így egyedül Gyurcsány és a Jobbik mellett állok ki. MSZP-ből se ok nélkül lépett ki.


Véleményem szerint, a régi lopási dolgok mint az MSZP részéről voltak, amik a DK-ban nem érvényesülnek annyira.


(tudom minden párt lop, de nem olyan intenziven mint az MSZP volt).


Szóval az én szememben Gyurcsány pozitív irányba halad, a jobbikkal együtt. Az LMP és Fidesz számomra ugyanazon a ponton vannak, hisz a mostani zagyvaságok között mind2-en szerepelnek...

2012. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Pro Patria ***** válasza:
54%

"És mivel más politikai irányzatot nem ismerek így egyedül Gyurcsány és a Jobbik mellett állok ki"

- Bármelyiknek mondanád el ezt a mondatot a fenti két fél közül, mindegyik összeverne, hogy a másikat együtt említed. Ezt a kettőt összehozni... Ősellenségeket.

Ebből látszik, hogy mennyire zavaros képed van mindenről.

Ilyenkor látszik, hogy miért is nem szavazhatnak gyerekek a választásokon.

2012. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
68%

Van választási jogom, ez az első. Megyek is majd szavazni.


De azért mert valaki jobb, valaki meg bal oldali, muszály nekünk is állást foglalni???


Én más szemmel nézem a világot. LMP és Fidesz büzlik...


A DK tervei számomra teljes támogatottságot élvez. A jobbikról meg ugy gondolkodom, hogy egy teljesen más világ, más terveken megy, de más rálátásból ő is nyerő lehet, az ő nézeteik miatt.Szóval a 2 ösellenségre szavazok :)


Ezt most bonyolult megérteni, de én minden pártra "külön" "külön" tekintek, nem úgy hogy


" Ha kedvencem a Portugál focicsapat, a brazilokat utálom mint a szart... " (hülye példa)


2 ősellenséget is lehet támogatni. Ha mind2-ben látsz pozítivumokat.

2012. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
54%

A tisztelt kérdező élőben így tette volna fel nekünk a kérdést:


Nem meeeeeee lehet meeeeee hogy meeeeee orbán meeeeee mégis meeeeee jó meeeeee irányba meeeeee viszi meeeeee az meeeeee országot? meeeeee

2012. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
XD
2012. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
22%

Jelenleg 16 éves vagyok, a következő népszavazáson már én is szavazhatok. Konkrét politikai irányultságom nincs, de véleményem van.


- Jobbik: Véleményem szerint a vezetőjük Vona Gábor jó szónok és jól tudja buzdítani a népet, hatni a hazafiasságra de azért egy történelemtanár-pszichológust nem igazán ültetnék az ország élére. Ő jó arca a Jobbiknak, de én személy szerint szívesebben látnám inkább Morvai Krisztinát a Jobbik elnöki székében. Akkor biztosan a Jobbikra szavaznék. (Még úgysem volt női miniszterelnök.)


- Fidesz: Az előző választáson ígért fűt-fát, aztán eddig még nem kaptunk igazán semmit. De ki tudja hogy mi vár ránk a következő két évben. Orbán Viktor szerintem egy átlagos vezető aki eltud vinni egy hajót A-B-be ha nincs vihar, de viharban minden irányba megy csak előre nem.


- DK: Gyurcsány Ferenc csúfos lemondása után még mindig vissza akar mászni a miniszterelnöki székbe, ennek két oka lehet vagy nagyon hülye vagy tud valamit amit mi nem. Mellette szól hogy remélhetőleg tanult a hibáiból és nem követné el azokat újra. Ellene szólt hogy kiugrott a hajóból amint az elkezdett süllyedni. Nem térek ki az öszödi beszédre, mert amit Gyurcsány akkor elmondott hogy hazudtak, ígérgettek azt csinálja mindenki aki eddig hatalomra került. (Ha jól tudom van erre egy szakszó valami "politika" vagy ilyesmi. :D)


- LMP: Vannak jó ötleteik amiért megérdemlik hogy a parlamentbe üljenek, de az igazi problémák helyett tutyi-mutyi dolgokkal foglalkoznak. Tetszik az hogy nincs a pártnak elnöke hanem egy 13 tagú "tanács" irányítja. De tudom eldönteni hogy amit csinálnak az hülyeség vagy újítás.

2012. júl. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!