Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek Budapest legveszélyeseb...

Melyek Budapest legveszélyesebb részei/kerületei?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert jövőre felvételizem Semmelweisre, és gondolkodom egy önvédelmi tanfolyamon :)

18/L



2012. júl. 21. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

2011es statisztikát tudok adni. Mondjuk ez lopás és ilyenek száma kerületenként


[link]

2012. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De jó, a VIII. kerületnél már csak az V. a veszélyesebb...
2012. júl. 21. 11:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez csalóka.

V. kerület Parlament, Váci utca rengeteg turista.

Ebben benne van az utolsó zseblopás is...

2012. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

Nyugi, már a halálbüntetést tervezik, vagy megvalósították, nemtudom.


De én teljes mértékben támogatom! Aki öl csal lop hazudik egész életében, sintófára vele! Kicsit brutális, de legalább nem lesz ennyi közveszélyes ember M.o-on! Békés ország felé hajt a halálbüntetés.

2012. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Amerikában is van halálbüntetés, én is egyetértek vele!
2012. júl. 21. 11:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mégis amerikából hallod a legtöbbet, hogy elborult az agya és kiírtotta a fél iskolát meg egyebek...

Aki ilyet tesz annak nem visszatartó erő a halál sem.

Az elhunytat pedig nem hozza már vissza...


Én is sokszor mondom, hogy ugyanazt tenném a gyilkossal amit ő a másikkal. Csak közben meg a híresen alapos rendőrségünk jut eszembe... Amerikában is nem egyszer derül ki, hogy ártatlan embert végeznek ki...


Tudom egy gyorshajtás, de érdemes elolvasni ilyen apró ügyben hány hibát vét a rendőrség... Ha ez egy emberélet lenne...


[link]

2012. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Én is támogatom a halálbüntetést, de sajnos nem fogják bevezetni mert az EU úgyis bele fog pofázni... szerintem.
2012. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nos! A biztonság attól is függ hogy anyagilag mennyire vagy eleresztve, ugyanis nem mindegy, hogy éjszaka egy buli után az ember segge alatt az albérletéig taxi van, vagy bkv-val kell különböző éjszakai járatokkal hazazögykölődnöd, sokszor kétes aluljárókon keresztül.

Az sem mindegy hogy hol laksz, koliban vagy albiban és ha albiban akkor mennyire teheted meg hogy egy emberi helyet ki tudj magadnak fizetni havonta, ami Pesten nem olcsó dolog. Egy átlag, csóró magyar egyetemista mint én, legfeljebb rezsivel együtt, Józsefvárosban, Zuglón vagy Kőbányán találhat magának fészket és ezek a helyek nem a biztonságukról híresek.

Summás összegért találhatsz magadnak élehtő helyet, például Békásmegyerben, Óbudán vagy ha Rotchild az apád akár akár a Rózsadombon.

Ami biztos hogy egyedül, úgy este tíz után, főleg a belső kerületekben, leginkább a pesti oldalon, lányként, egyedül sehova ne menj soha! Akárki akármit ír, hidd el hogy az öngyilkosság!

2012. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Valódi önvédelmi képességeket nem lehet tanfolyam szerű valamiken elsajátítani.
2012. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt lakok Pesten, és azért nem annyira durva, nem kell félni, még a VIII. kerület se olyan durva, mint Kelet-London.


Ami tanácsolhatok, hogy késő este lehetőleg forgalmasabb utakon menj, és ha tudod, kerüld el az aluljárókat - bár azok be vannak kamerázva, szóval nem annyira para.

Azért érdemes a Blaha L. tér, Nyugati pu., VIII. lepukkadt részét elkerülni, 24-es és 51-es villamosra nappal se szállj fel. Éjszakai járatokon van biztonsági őr, szóval ott se kell félni. Belvárosban meg tényleg nem kell félni éjszaka, ott nagy az élet - a jó értelemben.

De ha teheted, azért éjszaka ne a Taxin spórolj. De tényleg felesleges félni. ;) Érzed majd jól magad Pesten, Európa egyik legszebb fővárosa, igaz, nem túl tiszta, de szerethető. Ha nagyon unatkozol, vagy érdeklődsz, böngészd a varosban.blog.hu vagy az urbanista.blog.hu oldalakt. :)

2012. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!