Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek Budapest legveszélyeseb...

Melyek Budapest legveszélyesebb részei/kerületei?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert jövőre felvételizem Semmelweisre, és gondolkodom egy önvédelmi tanfolyamon :)

18/L



2012. júl. 21. 11:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban hogy engem Pesten, férfiként, az Erzsébet kőrútnál, nem is olyan későn (este 8-9 körül lehetett) úgy lehúzott 3 cigány gyerek, hogy örülök hogy nem kerültem a sebészetire.

Ennyit Pestről és nekem ne jöjjen senki azzal hogy ez bárhol megeshet. Szegeden éveken keresztül jártam, a sötét éjszakában, kilómétereket haza, a belvároson keresztül és soha senki, még hozzám se szólt.

2012. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy engem soha nem támadtak még meg sehol ebből következően Magyarország mindenhol biztonságos.


Remélem átjött az irónia. Abból, hogy téged megtámadtak még nem az következik, hogy Bp. nem biztonságos hely.


Pécsett megölték szerencsétlen lányt. Most mindenki mindenhol rettegjen?

2012. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem támadtak volna be, van nálam önvédelmi fegyver, legalább egy boxer. :D


Akkor majd egy két törött orral meggondolták volna magukat :D

2012. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Csak hogy Pécsett az ilyen abszolút nem mindennapos, azért is lett többek között akkora botrány belőle, amekkora. Pesten az hogy kirabolnak vagy megkéselnek embereket, nappal, sokszor főutak mellett, olyannyira megszokott hogy legtöbbször közzé sem teszik a sajtóban. Ez pedig nem magyarázható feltétlen a nagy számok törvényével, sokkal inkább azzal, hogy az 50-es években, a pesti belső kerületeket (pl.: Józsefváros), amik addig kifejezetten, módosabb polgárok lakhelyei voltak, elárasztották réti niggerekkel, így alakult ki az a fura képe a városnak, hogy minden egészséges nagyvárossal ellentétben, Budapesten a "gettó", nem a város peremén van, hanem szinte a városmagban, amit elég bajos kikerülni ha az ember közlekedik.

Nekem pedig a biztonság és a szabadság, nem azt jelenti hogy állandóan azt kell figyelnem, hogy ne térjek be kétesebb helyekre, mit kerüljek el és hogyan, melyikre villamosra ne száljak fel, mert az gázos, hogyan kerüljem ki az olyan balhés emberkéket akik engem szemeltek ki, stb. Valahogy ebből sokan nem kérnek és ezért is tünt el pár év alatt egy közepes városnak (kb.: 300 ezer fő) a lakossága Budapestről.

2012. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Bocs hogy belekeverem a politikát, de ez az ország nemtörödöttsége miatt van. Röhej, hogy ily bünőzés folyik itt. A rendőrség olyan hogy van is meg nem is. Csak birságolni tudnak, illegális parkolásért, de erre semmire se jók.


Itt amig fidesz/lmp/mszp hatalom van, nem lesz közbiztonság.

2012. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!