Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek mit látnak Gyurcsán...

Az emberek mit látnak Gyurcsány Ferencben?

Figyelt kérdés

Azok akik mellette vannak és rajongnak érte azok magáért az emberért teszik vagy mi az amiért ennyire rajonganak érte?

Akinek van ilyen ismerőse azt mit mond?Vagy ha itt van olyan?

Mert Gyurcsány nem sok jót tett az országért és az emberekért és nem értem hogy ennek ellenére,mi az ami miatt annyira szimpatikus?


(Biztos van akinek akkor volt jó mikor ő kormányzott, de az ilyen átlag emberekre értem akiknek nem volt különösebb hasznuk Gyurcsánynak köszönhetően)



2012. júl. 21. 12:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Tehát Orbán a hibás azért, mert Feri egy klinikai eset? Ilyen szép levezetést sem olvastam még.
2012. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Intelligens, Orbán méltó ellenfele. Ezért, ha egymást kinyírnák nem lenne baj.

Hasonló karakterek. Sőt Feri okosabb, kevésbé "megcsinált", improvizatívabb. Lásd ödzödi, ami könyökömön jön ki. Azért mert Viktornak nincs önálló gondoloata, amit nem írnak meg, még nem jobb.

Nyugdíjasok, idősebbek, ilyen májusnapos nosztalgikus szavazók vannak. Akik szocializmusban látják biztos nyugdíjukat.

Lárifári gyerek, akkor is, ha ő van sz.rban.

2012. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ja igen szocializmus...szavazás tandíjmanetsségről. Most nemhogy tandíj van, de ösztöndíjaknak is annyi, valamint 30%-kal kevesebb diák a felsőoktatásban. Megint munkanélküliség, kevesbb diák miatt, ameddig tanul, addig nem munkanélküli. Tanárok utcán. Életképtelen ingyenes okj-s képzések...szóval eléggé agresszív előzőhöz képest. Állampolgársággal kapcsolatban rendben, de szavazni ne szavazzon olyan, aki nem érint a kis-Magyarország közügye, nem fizet adót. Nyugdíjak elköltve rosszul...

GY.F. Lassú halált jelenti O.V. a gyorsat. Kinek mi szimpatikus. Nekem a gyorsabb, mert talán hamarabb lesz vmi.

2012. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!