Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek mit látnak Gyurcsán...

Az emberek mit látnak Gyurcsány Ferencben?

Figyelt kérdés

Azok akik mellette vannak és rajongnak érte azok magáért az emberért teszik vagy mi az amiért ennyire rajonganak érte?

Akinek van ilyen ismerőse azt mit mond?Vagy ha itt van olyan?

Mert Gyurcsány nem sok jót tett az országért és az emberekért és nem értem hogy ennek ellenére,mi az ami miatt annyira szimpatikus?


(Biztos van akinek akkor volt jó mikor ő kormányzott, de az ilyen átlag emberekre értem akiknek nem volt különösebb hasznuk Gyurcsánynak köszönhetően)



2012. júl. 21. 12:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagyok annyira otthon a politikában, de egy dolgot tudok, amiért felnézek GYurcsányra.


A fizetését, és a végkielégítését (lemondáskor) mint jótékony célra fordította. Őt nem motiválja a pénz (már igyis rendkívül gazdag). Ő 100 hogy nem fog lopni (pártjában már nem lennék olyan biztos).


Szóval etéren egyetlen épp eszű ember.

2012. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%

Mit látok benne?Azt, hogy mégis csak milliószor jobb volt, mint az utódja!

Azt gondolták sokan, hogy ha elmegy, jobb lesz.Dehogy lett!Még rosszabb lett utána!Őszintén szólva én már visszasírom.

2012. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%
Gyurcsány igazi baloldali demokrata, az értelmesebbek tudják, hogy rá van szükség. Remek gazdasági szakember és nagyon sokat tett az országért. Sajnos az őszödi igazságbeszédet sokan félreértették és ezért lett nekünk most rossz. Attól, hogy a jobb oldal győzött a választásokon és újjáéledt a megfélemlítés politikája, a háborús bűnösök kultusza mindig lesznek akik kiállnak az egyenlőség, a köztársaság és a demokrácia mellett. Nem koronát kell úsztatni, nem turulszobrot kell építeni, hanem elősegíteni a romaintegrációt, elismerni a melegek jogait, kibontakoztatni a kapitalizmust és végre elérni, hogy a lakosság az ősmagyar hazugságok helyett, a szociális és emberijogi kérdésekre nyitott, fogékony érzékeny európaivá váljon. A jobboldal mindig pusztulásba vitte az országot, sajnos most sincs ez másképp. Jóérzésű ember a demokratikus erők mellé áll és nem az orbán-vona által kijelölt autoritárius, az emberi méltóságot sértő fasisztoid erőket támogatja. Tudom, hogy nehéz ezt megérteni, de nem az alaptörvényetektől, a magyargárdától, meg a svájcisapka "szentkoronától" kell javulást várni.
2012. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Gyurcsányban az elvakult balosokon kívűl mindenki egy megalomán kisgyereket lát.
2012. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%

Gyurcsán az egyik évben a korábban - persze becsületes kétkezi munkával - felhalmozott vagyonából 108 milliót keresett tisztán, persze, hogy nem hiányzott már neki az a miniszterelnöki fizetés.


A budapestiek körében népszerű gyurcsány, a baloldali pártok. Nem értem, miért húzzák le az országot a pestiek.

2012. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%

http://www.youtube.com/watch?v=GqX94CZykZo

0:10-0:15 ez mindent megmagyaráz

Gyurcsány szavazói álomvilágban élnek

2012. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt amit a másik csapat Orbánban: a következő Kádárt vagy Rákosit. Ezek az emberek úgy szocializálódtak, hogy kell nekik egy vezér, akit imádni kell. Nem véletlen, hogy a 40+-os korosztály teszi ki a rajongótábort főleg.
2012. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Én nem voltam pesti, első commentelő vagyok.
2012. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, így már valamennyivel jobban átlátom a Gyurcsány "fanatikusok" álláspontját, bár nem egészen értek egyet,de elfogadom.(nem érékelem a válaszokat)
2012. júl. 21. 13:31
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Az a baj, hogy mondjuk ki őszintén elég sok ostoba ember él ebben az országban. Ezeket persze szépen meg is lehet vezetni kellően nyálas szöveggel, és egy "hitleri" vezérrel. Ennyi kell és már kántálják is, hogy Viktor, Viktor!! Csak hát nem látnak a dolgok mögé. Nem kell több csak az ősbusmankodás.... Vikkancs messze van a gazdasági szakembertől.....
2012. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!