Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtátok, hogy naponta 6...

Tudtátok, hogy naponta 6 magyar lesz öngyilkos?

Figyelt kérdés

[link]

Brutális! Erről miért nem szól a TV híradó?


2012. júl. 21. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Na igen, a magyaroknál még pszichiáterhez vagy pszichológushoz járni is ciki, nesze nektek az eredmény.
2012. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
azt tudtam hogy magas, de azt nem, hogy ennyire :S még japánt is megelőzzük a wiki szerint.
2012. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Magyarországon az egyik legmagasabb az öngyilkosságok száma a világon.


Oka a kilátástalanság , nincs jövőkép, alacsony életszínvonal , lehetőségek hiánya .

Vagy emigrál az ember vagy öngyilkos lesz.


Magyarország minden szempontból élhetetlen......

2012. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Nem,szörnyü.
2012. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nem lep meg. Ebben az országban az emberek nagy része rosszkedvű és/vagy megtört. Ennek rengeteg oka van. Volt olyan hogy én is fontolgattam öngyilkosságot, bár országátlagba egyáltalán nem élek rosszul. De én úgy vagyok ezzel hogy érdemes végig lapozni a könyvet, hátha a vége jó. Meg hát gyáva is voltam hozzá.
2012. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Engem pszichiáter mentett meg az öngyilkosságtól.
2012. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Erről miért nem szól a TV híradó?=médiatörvény

rengeteg dologról nem tudsz ha nem nézel utána


"csak 6!!!" még 2 évig nem változik a helyzet szóval jövőre lesz ez 10 is


semmi meglepő nincs benne a fiatal vagy külföldre menekül vagy itt marad nyomorogni ami előbb utóbb a depresszióhoz és az öngyilkossághoz vezet (értelem szerően nem mindenkire értendő)


a középkorúnak a fiatal gyüglődését kell néznie neki is van oka


a nyugdíjasnak meg ebben a "csodás" gazdasági helyzetben már havi fél kiló csirkefarhátra sem telik


amíg orbán-matolcsy dirigál ez csak nőni fog

2012. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy emigrál az ember vagy öngyilkos lesz."


Na azért ilyen hülyeséget ne írjunk. Korántsem olyan rossz az ország gazdasági helyzete, hogy csak e kettő közül választhatna az ember. Kb. 3,8 millió ember dolgozik Magyarországon bejelentve és akkor még nem számoltuk azokat, akik feketén dolgoznak. A munkanélküliség kb. akkora, mint az EU átlaga. Átlagbér tekintetében sem vagyunk EU utolsók, a középmezőnybe tartozunk e tekintetben.

2012. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudtam, hogy napi hat, ellenben azt igen, hogy alig telik el nap, hogy a vasúton ne gázoljunk öngyilkost.

Tegnap 3 volt...

Tegnapelőtt kettő és egy sikertelen... (A vonat előtt befeküdt a sínekkel párhuzamosan, megúszta.)


És ez nem változott amióta ez a kormány van, csak az elvakult mszp imádók próbálják ezt bemesélni.

Pár éve sem telt el nap, hogy ne fogjunk öngyilkost. Nagyon szomorú :(

2012. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha felméréseket néznek, akkor láthatják, hogy ez a 60-as években volt még cifrább is, bár a 80-as és 90-es években újra megugrott.
2012. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!