Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Csatáry László...

Mit gondoltok Csatáry László letartóztatásáról?

Figyelt kérdés
Tény én is elítélem amit tett,HA bűnös volt akkor bűnhődjön meg érte.De most őszintén...Mit akarnak már egy 97 éves emberrel kezdeni ,akinek kitudja mennyi van már hátra?:)Annyira primitív ez az egész annak a primitívségét tükrözi,aki ez után nyomoz(Simon Wiesenthal központ). Mit akarnak egy 97 éves öreg bácsitól? Független,hogy az nyilas,náci,kommunista vagy bármi,és bárki lehetne itt az alany...Igen bűnhődjön meg de ez a primitívség legalja...Egyáltalán mi jogon kutat a Simon Wiesenthal Központ bárki után is?Tudtommal nincs joguk nyomozást folytatni itteni állampolgárok után esetleg a itteni hatóságoknak.Milyen jogon figyel meg ő bárkit is?ÉS mondom MINDEGY KI AZ ALANY,MILYEN POLITIKAI IDEOLÓGIÁT KÉPVISEL!...Szánalmas...

#léléááléálé
2012. júl. 24. 17:06
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem hat meg, hogy hány éves. Egyébként sem tudok senkit csupán a kora miatt tisztelni, ahhoz azért le kell tenni valami az asztalra. Itt van rá a példa, 97 éves, és aztán? Hány ember élete szárad a lelkén? Miért nem kapta meg időben a büntetését? Mi tartott ilyen sokáig? Amit tett, az nem évül el.
2012. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
58%

"Mit érne velük 1ik,másik oldal ha megbüntetnék? SEMMIT!"


Oké, akkor minek kell az egész büntetésvégrehajtást fenntartani? A meggyilkoltakat már úgysem lehet visszahozni. A bankból rabolt pénzt már úgysem kapják vissza. Mit érünk el azzal, hogy börtönbe zárjuk a bűnözőket? SEMMIT!

2012. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Ez az hogy miért nem lehetett korábban elő venni...? most kell ennyi idősen? Én is ezt nem értem eddig is ezt írtem de bendzsike egyből támadott....:)
2012. júl. 24. 18:39
 14/35 A kérdező kommentje:

Időpont ma 18:39


Látom Te sem látod a fától az erdőt,és nem érted mit írtam eddig. Ki mondha hogy ha ma kirabol eggy 38 éves ffi+30 éves nő egy bankot,akkor őket NE CSUKJÁK LE???Látom nem jutott el a dolog az ostoba agyadig....:)Mindegy nem is erőlködöm veled,olvasd el még 4szer hátha megfogod érteni...:D

2012. júl. 24. 18:41
 15/35 Andizsuzsi ***** válasza:
65%

1.Ki hasonlította? másold már be:)


"Mellesleg hiába 67 éve követte el senki sem tiszta (mindenki csent el kiskorában valamit pl 1 szerelt csokit,vagy akármi apróságot,cukrot,stb)Akkor téged is csukjanak le mert 0x-1x évesen iylet csináltál?"



2.Ha 20szor nem egyszer sem írtam le,hogy NEM VÉDEM,csak tudod van a cinukusságnak is határa...:)


Mindenkit, akit bűncselekménnyel vádolnak, letartóztatnak. Mi a cinikus ebben?


3. Szerinted a bíró miért házi őrizetbe tette,és miért nem előzetesbe?....:) Gondolkozz már Te IQ fightert történész:)


Mert előzetes letartóztatásba azokat a gyanúsítottakat helyezik, akiknél fennáll a szökés vagy elrejtőzés veszélye.


4. nem hoznak mert mit érnének vele?VISSZA JÖN A ROKONJUK? Ezt írtam a kérdés alá is. Hogy MINDEGY KI AZ ALANY! Ezek az emberek már 70-80-90 évesek...Mit érne velük 1ik,másik oldal ha megbüntetnék? SEMMIT!


Bándy Kata nagyszülei is kb. ennyi idősek. Mit érnek el vele, ha elítélik a gyilkosát? Visszajön? Ha te hozzátartozódat meggyilkolnák, nem követelnéd életed végéig a gyilkos megbüntetését?


"csitrik"?Honnan tudod te,hogy nő vagyok?Meg hogy mennyi idős?Benned is csak a gyűlölet beszél semmi más nevetséges vagy..


Írhattam volna ficsúrt is, helyettesítsd be szükség szerint.

Én nem gyűlölök senkit, mélyen elítélek mindenfajta gyűlöletet, mindegy, ki ellen irányul.

2012. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Sz1u ***** válasza:
57%

Kérdező!


Mi abban a cinikusság, ha egy olyan bűn miatt szednek elő valakit (akárhány éves is az illető), amely bűn soha nem évül el? Ha kiderül, hogy háborús bűnös volt, akkor ítéljék el akár 102 évesen is! Ha csak a kort nézzük, akkor pedig pl. Biszku Bélát (91 éves!) miért cseszteti egy bizonyos oldal?


Szerintem (bár ez tényleg csak feltételezés), nem foglalkoztatna Téged a "szegény öreg 97 éves bácsika" meghurcoltatása, ha történetesen cigány volna... Vagy legalábbis nem ebből az aspektusból.

2012. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Ha kommunista bácsi lenne és ennyi idős akkor is ugyan ezt írnám:)Nem vitatkozok veletek mert Ti ketten ostobák vagytok nem értitek min vagyok ki akadva,és nem a személy védelmére irányul...Buták vagytok ennyi...


---OFF---

2012. júl. 24. 18:58
 18/35 A kérdező kommentje:

Ezt azért még enm bírom szó nélkül hagyni...


4. nem hoznak mert mit érnének vele?VISSZA JÖN A ROKONJUK? Ezt írtam a kérdés alá is. Hogy MINDEGY KI AZ ALANY! Ezek az emberek már 70-80-90 évesek...Mit érne velük 1ik,másik oldal ha megbüntetnék? SEMMIT!


Erre Anzsika reagáltál...csakhogy én itt a 70-80-90 éves kort nem a rokonokra,hanem az ELKÖVETŐKRE ÉRTETTEM....:)


Ebből látszik az szövegértési szinted...:DD


Írj bármit mostantól hidegen hagy....:D

2012. júl. 24. 19:03
 19/35 Sz1u ***** válasza:
65%

18:58 Kérdező


"Nem vitatkozok veletek mert Ti ketten ostobák vagytok nem értitek min vagyok ki akadva"


Valóban nem értem, hogy min vagy kiakadva (Oké, tudom, buta vagyok)!

A recski verőlegényeket, a cionistákat, a 12 éves gyerekeket simán lecsukatnád, de egy (esetleg) tömeggyilkos 97 éves "öreg bácsikát" pedig hagynád vígan éldegélni...


"Buták vagytok ennyi..."


Világosíts fel bennünket légyszi, sugárzó elméddel!

2012. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:


Ez az hogy miért nem lehetett korábban elő venni...? most kell ennyi idősen? Én is ezt nem értem eddig is ezt írtem de bendzsike egyből támadott....:)


# 14/20 Időpont ma 18:39


Na mit írtam ide Te nagyon hülye?:)


II.


"Független,hogy az nyilas,náci,kommunista vagy bármi,és bárki lehetne itt az alany..."


És mit a kérdésbe?:)magyarul BÁRKIT VÉDENÉK HA ENNYI IDŐS LENNE NEM CSAK EGY ILYEN EMBER HANEM A KOMCSIT IS,ZSIDÓT IS!!!


Komolyan mondom olvasd már végig normálisan és utána pattogj...

2012. júl. 24. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!