Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Csatáry László...

Mit gondoltok Csatáry László letartóztatásáról?

Figyelt kérdés
Tény én is elítélem amit tett,HA bűnös volt akkor bűnhődjön meg érte.De most őszintén...Mit akarnak már egy 97 éves emberrel kezdeni ,akinek kitudja mennyi van már hátra?:)Annyira primitív ez az egész annak a primitívségét tükrözi,aki ez után nyomoz(Simon Wiesenthal központ). Mit akarnak egy 97 éves öreg bácsitól? Független,hogy az nyilas,náci,kommunista vagy bármi,és bárki lehetne itt az alany...Igen bűnhődjön meg de ez a primitívség legalja...Egyáltalán mi jogon kutat a Simon Wiesenthal Központ bárki után is?Tudtommal nincs joguk nyomozást folytatni itteni állampolgárok után esetleg a itteni hatóságoknak.Milyen jogon figyel meg ő bárkit is?ÉS mondom MINDEGY KI AZ ALANY,MILYEN POLITIKAI IDEOLÓGIÁT KÉPVISEL!...Szánalmas...

#léléááléálé
2012. júl. 24. 17:06
1 2 3 4
 21/35 Andizsuzsi ***** válasza:
61%

"csakhogy én itt a 70-80-90 éves kort nem a rokonokra,hanem az ELKÖVETŐKRE ÉRTETTEM....:)"


Tudom, hogy én hidegen hagylak, de azért felhívom rá szíves figyelmedet (ált. isk. 8. osztály), hogy a II. Világháború 1945-ben ért véget. A 3-13 éves háborús bűnösöket én is futni hagyom...

2012. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Jesszus Mária kibeszélt itt 3-13 éves háborús bűnösökről?:DDDD Azt írtam hogy midnenki csinál gyerek korában csínyt ennyi...Komolyan hanyas voltál szövegértésből?:)
2012. júl. 24. 19:50
 23/35 Sz1u ***** válasza:
57%

19:36 Kérdező



"Komolyan mondom olvasd már végig normálisan és utána pattogj..."


Leírom Neked részletesen (és időrendben) a válaszokra adott kommentjeidet. Kérlek, olvasd el lassan (és nem pattogva) és utána gondold végig mégegyszer, hogy ki a buta és ki pattog.



17:10-es válaszoló: "Én azt várom, mikor veszik elő az egykori recski verőlegényeket és "egyéb" ÁVO-sokat! Azoknak talán nem járna büntetés?"


Erre Te:


17:12 Kérdező: "pont így gondolom én is...azokat bezzeg soha..mind 2 felelőségre kéne vonni nem csak az egyiket"



Szerinted a recski kényszermunkatábor verőlegényei most hány évesek lehetnek? 80-90? Jahhh...hogy őket (még) lehetne büntetni, de a 97 éves háborúsbűnös "bácsikát" nyaggatni az cinikusság.



17:21-es válaszoló: "12 éveseket lecsukhatnak már"


Erre Te:


17:31 Kérdező: "Igen a tiniket lecsukják 1-2 napra ennyi...mert lop pl egy tábla csokit,erre azt mondom helyes is."



Egy 12 éves gyereket büntetnél, aki még (koránál fogva) nincs tisztában a tette súlyával, de egy olyan öregembert, aki nagyon is tisztában volt a cselekedetével, pusztán csak azért mentenél fel mert már 97 éves.



17:47-es válaszoló: "A cionistákat mikor fogják elővenni?"


Erre Te:


17:52 Kérdező: "utolsónál a pont..."



Nem írt korhatárt a válaszoló, de Te ebben az esetben is gondolkodás nélkül helyeseltél. Miért? Ők is lehetnek akár 100 évesek is...



Erős a gyanúm, hogy egy bizonyos irányba eléggé szelektíven mented/mentenéd fel a bűnösöket.

2012. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Andizsuzsi ***** válasza:
66%
Még egyszer elmondom lassan, hogy te is megértsd. Csatáry nem gyerekcsínyt követett el, hanem emberek százait kínozta személyesen, és küldte halálba. Elég baj, hogy eddig nem vonták felelősségre, éppen ezt írtam az első hozzászólásomban, szégyen, hogy itt élhetett 15 évig nyugalomban. DE. Ez nem jelenti azt, hogy most már nem is kell felelősségre vonni. A gyerekcsínyek elévülnek, a háborús bűnök nem véletlenül sosem. A felelősségre vonás nem függ össze az elkövető korával. A szabályok 18 év felett mindenkire egyformán vonatkoznak - mindhalálig.
2012. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Andizsuzsi ***** válasza:
66%

4. nem hoznak mert mit érnének vele?VISSZA JÖN A "ROKONJUK? Ezt írtam a kérdés alá is. Hogy MINDEGY KI AZ ALANY! Ezek az emberek már 70-80-90 évesek...Mit érne velük 1ik,másik oldal ha megbüntetnék? SEMMIT!


Erre Anzsika reagáltál...csakhogy én itt a 70-80-90 éves kort nem a rokonokra,hanem az ELKÖVETŐKRE ÉRTETTEM....:)"


Lehet, hogy te sem tudod, mit írsz?

2012. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Még nem sikerült eldönteniük, hogy rendőr, vagy csendőrtiszt volt - e? A megbélyegzés jegyében csendőrtisztet mondanak. Nagyon komoly eljárás lesz megint.

El fogják ítélni, egyrészt az IMF tárgyalás miatt, másrészt a zsidóknak nagyon fáj a galíciai deportálás, mert azokat a gazdag zsidók cserbenhagyták. A gettót csak a hangulatkeltés miatt mondják, hogy több legyen az áldozat.

Legyünk őszinték, semmi köze nem volt sem a 700 - hoz, sem a 15 ezerhez, de most már el kell ítélni valakit.

2012. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
55%
a bűnösök szenvedjenek
2012. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

ma 20:50


Én azon nem vitatkozom, hogy bűnös volt-e, vagy sem. Azt majd eldöntik az illetékesek. Bár nekem komoly súllyal esik a latba az, hogy Kanada "kitagadta", semmi érdekük nem fűződött hozzá. Ha nem bűnös, mentsék fel, de ha bűnös, akkor ne azon múljon a büntetése, hogy hány éves.

2012. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
42%

1, nincs jogerős bírósági döntés

2, mindenkit megillet az ártatlanság vélelme

3, érdemi bizonyíték még nem került elő

-koncepciós perekre hajaz az egész


Ez a semmiérő vízengúz központ csak viszi a pénzt, háromévente fel kell mutatni valami "eredményt", különben nem tömik őket pénzzel és lehúzhatják a rolót.


Tíz év múlva miből fognak élni a vízengúz központ dolgozói? Akkora már kihal minden "náci".

Figyeljétek meg, hogy kitalálnak valami új maszlagot, hogy továbbra is pumpolhassák az adófizetőket

pl. második generációs holokauszttúlélők második generációs nácijait fogják üldözni.

Szánalmas bagázs.

2012. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nem tagadta ki Kanada. Azt itthon mondták. Különben mi az, hogy kitagadja? Ha háborús bűnös, akkor ott eljárást kellett volna indítani ellene, nem?
2012. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!